Okénko po okénku

Každý den jedno okénko, rozzářená dětská očka. Adventní kalendáře nemusíte kupovat v supermarketu a krmit děti nekvalitní čokoládou.Vyberte z bohaté nabídky textilních adventních kalendářů, které dobrotami nebo drobnými dárky naplníte sami.

  • 19. 11. 2015 napsal admin radka
  • mažér
  • 9775x
  • 2  (+2 / -0)

Netradiční adventní kalendář v podobě malebné zasněžené vesničky, která zpříjemní dětem čekání na Vánoce. Psala jsem textilní adventná kalendáře, ale tenhle je jako jediný papírový, chaloupky, stromečky i kostelík.  A nejprve ho budete muset s děmi postavit. To je výzva.

Nádherné textilné adventní kalendáře najdete u mammagianny. Čekání na Ježíška bude radost. Je vyztužený a drží tvar i naplněný. 

Je nádherný. Stylový látkový adventní kalendář od mustache pořídíte za 570 Kč. 

Další látkový adventní kalendář, jak vystřižený z pohádkové knížky pro vás ušili v dílně u vincenta. Barvy tradiční, kapsy prostorné. Takový adventní kalendář využijete  řadu let, než děti odrostou.  

 

Bude vašemu vkusu lépe vyhovovat látkový adventní kalendář s domečky nebo se sněhulákem?

A máme tu ještě jednoho sněhuláka a ještě jeden domeček. Tentokrát zase trochu jinak. Oba jsou ale nádherné textilní adventní kalendáře. Jeden nebo druhý mohou být vaše už za 275 Kč. 

Látkový adventní kalendář ušitý z bavlněné látky s našitou aplikací stromečku je opatřen 24 pytlíčky najdete v obchodě u prisky

Tento látkový kalendář je ozdoben krásnými nažehlovacími číslicemi. 

Příjemné čekání s kalendáři od nás vám za Simiru přeje Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.