Barvy roku 2016

Jedna barva nestačí. Módním hitem roku 2016 jsou barvy hned dvě. Jemná modrá a pudrová růžová.

  • 1. 5. 2016 napsal admin radka
  • mažér
  • 1829x
  • 4  (+4 / -0)

Tyto dvě jemné barvy působí podle odborníků pozitivně na lidskou psychiku. Spojení chladné modré a teplé růže uklidňuje a navozuje klid. Zároveň má jít v módě o propojení mužského a ženského světa. Modrá evokuje oblohu, vzduch, nekonečnost. Růžová zase vyjadřuje vyrovnanost, duševní klid a soucit.

Ať už vás módní trendy oslovují nebo ne, barvy roku 2016 jsou krásné a nepochybně vám budou slušet. A naši prodejci to určitě vědí také, jinak bychom vám nemohli nabídnout tuto nádhernou inspiraci:

Tylová bledě modrá sukýnka, 4 vrsty tylu a všitá spodnička, od Very92.

 

Doplněk doáže i fádní outfit povýšit na jinou úroveň. A také šperk se může držet módních barev. Třeba tyto jednoduché a něžné šperky z minerálů, korálků a stříbra. Od My love

Módní kousky značky Ladeesse patří na Simiře k oblíbeným. Ušité na míru budou skvěle sedět i vám. Vybírat můžete i v pudrově růžové barvě.

Na růžovou barvu nemusíte být holčička jako z cukru.  To je stará pověra. Tyto šperky budou slušet i ženám, které v šatníku nikdy barvu oblohy a jemnou růžovou neměly. S něčím se ale začít musí, tak proč nezkusit krásné šperky od Waso:

Anebo od Therapy:

Obchod Martaska si projeďtě celý. U většiny modelů si totiž můžete vybrat podle přiloženého vzorníku tu barvu, která je vašemu srdci nejbližší, ať už je to růžová, modrá nebo jakákoliv jiná, pokud se letošním trendem řídit nehodláte. 

Těm, co jedou ve špercích, doporučíme ještě inspirativní kousky od Nefi:

Hodit by se mohli i tyhle lehounce modré pravé turky z dílny Bali Art:

A úplně nakonec? Možná můžete i z kabelky vytáhnout peněženku v barvách letošního roku. Od koho? Třeba od prodejce Pampalini:

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.