Podzimní inspirace a podzimní dekorace.

Když přijde podzim se svojí záplavou barev, mám touhy vyzdobit domácnost. Podzimní inspirace je všude. V přírodě, v teplých paprscích slunce, ve větvích šípkových keřů obalených plody. Barva zralých dýní se předhání se zlátnoucím listím. Kde ale začít?

  • 27. 9. 2016 napsal admin Zdenka
  • mažér
  • 10027x
  • 0  (+0 / -0)

Myslím, že domácnost skýtá mnoho možností. Například vchodové dveře jsou prvním místem, kde můžeme začít. Pokud budete chtít inspiraci na výrobu podzimní dekorace, podívejte se na naše naši nástěnku na Pinterestu ZDE. Pokud si na výrobu podzimního věnce netroufnete sami, můžete si vybrat od našich tvůrců. Věnce na dveře od prodejce JVK profi decor.

Dalším místem, kde může uplatnit svoje nadání téměř každý, je venkovní či vnitřní truhlík. Na okně nebo přede dveřmi může být dokonalou podzimní dekorací. Využijte vše, co najdete v podzimní přírodě. Mech, barevné plody, listí. Stačí dokoupit květináč s vřesem a máte připravený základní materiál.

Pokud nemáte čas na shánění komponentů v přírodě, můžete si již hotovou dekoraci objednat. Vybrat si můžete například u Drahušky, která prodává jedinečné sezóní dekorace.

Pro vás, kteří se cítíte na opravdovou ruční práci, jsem vybrala opět na našich nástěnkách na Pinterestu návod, jak z javorových listů vyrobit podzimní kytici.

Dalším prvkem, který by neměl pro svou barvu, tvar a využitelnost chybět v žádné podzimní dekoraci je dýně.  Dýně nemusí být vždy jen živá, ale nabízí se mnoho variant, které můžete používat každý rok, jen s obměnou podzimní dekorace okolo.  Může se jednat o dýně keramické, dýně, které slouží také jako lampička nebo dýně látkové.

Dobrou volbou jsou misky nebo nádoby, které se dají využít při více příležitostech. Mohou to být třeba misky dřevěné. Podzimní aranžmá se dobře hodí k přírodním materiálům. Dřevo je hlavním materiálem firmy Klaban.

K doladění podzimní atmosféry vám pomůžou doplňky. Polštáre, podložky pod hrnečky, nebo obrázky. Jeden z nich je použit v úvodu našeho článku. Nádherné doplňky nejen s podzimní tématikou najdete u Grunterky.

S vámi vyrobenou podzimní dekorací, s malým nápadem od nás nebo s koupenou dekorací si užijte si krásné dny babího léta a podzimními barvami si zpříjemněte dny, kdy bude pršet. Rozsviťte dýně a lampičky, zabalte se do plédů a dek. Vychutnejte si podzim.

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.