Růžová není barva jen pro barbie

Růžová není barva jen pro batolata a sladké malé holčičky. Dovolit si ji může žena v každém věku. Stačí vědět jak na to.

  • 19. 3. 2017 napsal admin radka
  • mažér
  • 1550x
  • 0  (+0 / -0)

Růžová barva - barva milovaná i nenáviděná. Nezavrhujte ji! Odstínů růžové existuje celá řada a určitě si ten svůj najdete i vy. V roce 2017 se budou nosit všechny odstíny růžové, od zářivých a křiklavých tónů, přes světlé odstíny až k těm pastelovým. Nestárnoucím hitem je pořád krásná starorůžová. K jaru se růžová prostě hodí, nebojte se jí.

Móda ladeesse1 - elegantní kousky, které nadchnou nejen milovníky růžové.

Hodně dívek a žen růžovou prostě bojkotuje. To je velká škoda. Možná za tím stojí obava, aby nevypadaly jako povrchní barbíny.  Pokud nechcete vypadat jako sladký bonbón, stačí dodržet některá základní pravidla. 

Růžové šaty na míru od martasek.

Jeden kousek v růžové úplně bohatě postačí. To platí hlavně pro základní kousky šatníku. Když si vezmete růžovou sukni, růžové tričko raději nechte doma. V růžových doplňcích naopak tak opatrné být nemusíte. Růžový šperk klidně doplňte růžovou kabelkou nebo třeba kloboukem. 

Růžové klobouky s širokou krempou od fleur de paris.

Nepřehánějte to s dalšími romantickými doplňky. Omezte volány a jiné romantické prvky. Růžová je sama o sobě romantická dost. 

Růžová si skvěle rozumí  s černou, šedou i bílou barvou. Kombinovat ale můžete i světle růžovou s dalšími pastelovými odstíny modré nebo krémové barvy. 

Kolové sukýnky v růžové barvě od ziraf.

Starorůžová a pudrově růžová barva patří mezi odstíny, které působí velmi elegantně. Je vhodná zejména pro ty, které nechtějí úplně upoutávat pozornost křiklavými barvami, ale zároveň se nebojí svůj outfit rozzářit.

Háčkovaný svetřík, topík nebo pléd v růžové barvě najdete u bila pavucinka.

Nebojte se růžové, vždyť získává místo i v pánském šatníku. Proč byste se jí měly bát vy? Růžová byla ve dvacátých letech minulého století považována za barvu válečnickou a její nošení ani mezi pány nebylo nic neobvyklého. Pojďte s námi do růžové a mrkněte i na naše další tipy:

Kabelky gemmis bags kombinují růžovou s tmavšími tóny. 

Netroufáte-li si na růžovou barvu na oblečení, troufněte si alespoň na doplňky. Šperky v růžové od therapy vám budou slušet. 

Hedvábný šál od joha. Dokonale rozjasní váš outfit, navíc zahřeje a pohladí. 

Veselé ručně malované kecky, jak jinak než v růžové, vám budou závidět. Najdete je u ivcatko

Kabelky, psaníčka a doplňky s růžovými prvky najdete také u jolana

Milovnici růžové srdce zaplesá a z bohaté nadílky šperků ve své oblíbené barvě může vybírat třeba u hanka72.

Kde byste hledali růžová ručně malovaná trička? To byste museli prochodit spoustu obchodů. To u gajus máte bohatý výběr a za skvělé ceny. Od 355 Kč. 

To,  že růžová nepatří jen k beznadějným romantičkám, dokazují i šperky od charleyova teta. Nábojnice s českou růžovou perlí jako náušnice, vtipné brože a další doplňky. To není móda pro barbíny, ale pro sebevědomé ženy. 

Další porci růžové si můžete užít na těchto šatech. Opět od ladeesse1.

Nádhernou práci dlouhodobě předvádí katyma. A umí to i s růžovou. 

Sukně od martasek. Užijete je většinu roku od jara až do podzimu. V obchodě najdete ale i zimní varianty. 

Když se spojí růžová se stříbrem, vznikne luxusní šperk. Takhle to umějí v dílně my love

Růžové šperky od 70 Kč pořídíte u hamara

Užijte si růžový svět. Dívejte se na svět skrz růžové brýle. Tenhle luxus si může občas dovolit každý. I vy.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.