ELEKTROSMOG, ŠUNGITOVÁ VODA A „tečky“ PROTI OBLOZE

Po delší době, ale rozhodně ne naposledy Vám přinášíme medailonek prodejce. Tentokrát jsme vyzpovídali a navštívili kouzelný krámek ze středních Čech.

  • 7. 8. 2015 napsal admin Radka
  • medailonky
  • 3554x
  • 1  (+1 / -0)

V květnu jsme si se Zdeničkou udělaly výlet. Z výletu se však stal inspirující zážitek, o který se s vámi chceme podělit. Navštívily jsme místo se zvláštní energií, kde tvoří a spokojeně žije velmi sympatický pár. Tomáš a Karolína svoji firmu rozjeli před pěti lety, ale spolu jsou už 8 let, i když při setkání s nimi působí spíš tak, že se právě zamilovali.

Tomáš Kavala a Karolína Májová působí na Simiře jako Kamenyprozdravi a  vyrábí orgonity. O co se vlastně jedná, jsme přijely zjistit do zapadlé vísky Nabdín nedaleko Velvar.

Uvítal nás sympatický mladý muž a jasně modré oči první ze zde přítomných koček. Ne všechny se chtěly fotit, stejně jako Karolína, která se objevila vzápětí. 

Zahrada, dvůr, pyramida

To byla první část naší návštěvy – dvůr. Místo, na kterém je vidět mnoho hodin odvedené práce, a které si majitelé takříkajíc vymazlili. Není to však obyčejný dvůr, dominuje mu třímetrová pyramida ze dřeva natočená na sever.  Vprostřed pyramidy relaxační křeslo, stačí usednout.

 „Doporučujeme klientům relaxovat, respektive nabíjet se energií v pyramidě půl hodiny. Při delší době působení by se člověk mohl přebít,“ říká Karolína a Tomáš dodává: „Divila byste se, co všechno naši klienti v pyramidě vidí – někteří o tom nejdřív ani nechtějí mluvit. Musíte pyramidu vyzkoušet.“

A tak jsme to také udělali.  Říkala jsem si, co já tam budu půl hodiny dělat. Vážně nejsem zvyklá někde si na půl hodiny sednout a nedělat nic. Faktem je, že pocitově jsem v pyramidě strávila max. 10 minut a před očima měla spoustu malých jiskřiček.

„A to je normální – úplně na začátku klienti obvykle vidí proti obloze rychle se pohybující tečky s ocáskem (jako spermie) a to je orgon – životní energie, energie Země, energie schopná nabíjet organickou hmotu.“ Zároveň dochází k pročišťování čaker a rychlejší regeneraci organizmu.

 Šungitová voda

Někde vám nabídnou chleba se solí, tady jsme poté, co jsme odmítli kávu (i když i na ni později došlo), dostali šungito - křišťálovou vodu. „Šungit to je věru zvláštní kámen, jehož jediná naleziště se nacházejí výhradně v severozápadním  Rusku,“ poučuje nás Tomáš. Šungitu se přisuzují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné. Karolína posléze vysvětluje, že šungit je třeba čistit na slunci, protože šungit čistí vodu, ne naopak.

A naše pocity? Šungitová voda byla opravdu moc dobrá. A kámen je to opravdu silný. Osobně jsem si dva odvezla s sebou domů.

Orgonity

Když se Tomáš o svých orgonitech rozpovídá, je zřejmé, že by o nich dokázal hovořit celé hodiny.

Orgonit je směs pryskyřice,  kovových špon a v žádném orgonitu nesmí chybět kousek křišťálu. Do orgonitů se pak přidávají různé drahé kameny nebo například spirály k zesílení jejich účinku. Vzniká tzv. „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí a přetváří negativní energii na pozitivní. Působí velmi dobře proti elektrosmogu.

„Orgonity působí na každého, to je jejich základní specifikum, i když tomu klient nevěří, tak působí na všechny.  Máme například zpětnou vazbu našich zákazníků, kdy orgonit nenápadně umístili v místnosti a zanedlouho pozorovali, že se partner nebo děti zklidnili, aniž by věděli proč.“ (pro zklidnění byly použity speciální kameny)

Dnešní svět je místo zaplněné technikou. O elektrosmogu se v našich končinách příliš nemluví, i když i v České republice byly přijaty zdravotní limity pro elektromagnetické pole.

Ohrožují nás telefony?

Tomáš v tom má jasno a mně je sympatické, že nepatří mezi šiřitele paniky, kteří by veškerou techniku hodili do koše. Aby svým slovům dodal váhu, vytahuje přístroj, který umí měřit všechny tři typy elektromagnetického pole – magnetické, elektrické a radiové (včetně mikrovlnných) vlny. 

Názorně nám ukazuje, že elektromagnetický smog je v okolí telefonu v běžném režimu a během telefonování velmi nízký. Situace se ovšem změní, když zapne mobilní data a začne brouzdat po internetu, každé načtení nové stránky či obrázky vychýlí ručičku krátkodobě doprava. Vyzkoušeli jsme i signál GPS a to byla porce mimo číselník přístroje.

Tomáš s Karolínou právě pracují na orgonitové lampičce. Prototyp „říká Tomáš“ jsme nabídli našim obchodníkům a ještě než šel do prodeje, je o něj obrovský zájem a to nás moc těší.

 Za tímto účelem mají v sortimentu i drobné orgonity, které lze připevnit na mobilní telefon nebo jiný elektrický přístroj.

Jak nám bylo a jak nám bude?

O tom, jak nám na návštěvě u prodejce Kamenyprozdravi  bylo příjemně svědčí i následující snímky: 

Navštivte krámek Kamenyprozdraví a vyberte si z bohaté nabídky orgonitů i vy.

Než k nám darazily podklady pro tento článek, píše Tomáš, že právě dokončili „ORGONITOVÉ LAMPIČKY“  a proto vám je s radostí představujeme jako naprostou novinku, kterou si hned zamilujeme a každý bude chtít mít tuto lampičku doma, jelikož je nejen krásná, ale hlavně funkční a díky „led lampičce“ uvnitř také bezpečná, jak pro děti, tak pro domácí mazlíčky.

Dámy a pánové,

s radostí vám představujeme „ORGONITOVOU LAMPIČKU“. Je vhodná na:

  • Jídelní stůl, kde vytváří krásné teplo domova, podporované orgonitovou energii, umocněnou výběrem kamenů, dle vašeho přání
  • Pracovní stůl kde pracujete, jelikož vám světlo z této lampičky bude neustále připomínat, jak se orgonitová energie šíří prostorem (dosah 3-4metry na každou stranu)
  • Noční stolek, kde navozuje úžasnou intimní  atmosféru a zároveň pocit klidu a bezpečí, že je o vás dobře postaráno během spánku (pokud lampička obsahuje Šungit, brání šesti různým negativním energiím vstup do vašeho  prostoru kolem postele a čistí prostor uvnitř
  • dekoraci na krbovou římsu, kde působí fantastickým dojmem a nijak na sebe přímo nestrhává pozornost a tím, nenarušuje celou atmosféru pokoje, obzvlášť pokud je postaven podle FENG SHUI.  

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.