Co já s tím dítětem budu dělat?

Tak už mě nějak ta pohádka o rodičích Simiry poněkud otravuje. Pokud bych chtěla pokračovat, musela bych vám totiž říct, že jsem se ujala sirotka. Ale radši bych začala úplně jinak a shrnu fakta.

  • 13. 9. 2017 napsal admin Zdenka
  • medailonky
  • 1016x
  • 5  (+5 / -0)

Seznamme se, to jsem já,  Zdenka Vašková a nikdo jiný již s vámi komunikovat nebude.

Do Simiry jsem vstoupila naprosto nepolíbená virtuálním světem před třemi lety. Do té doby a vlastně ještě pořád se živím jako aranžérka na vlastní noze, a to již neuvěřitelných 30 let. Umím výborně s kladivem, špendlíky a vlascem, dobře píši, čím si vzpomenete, umím s pájkou, a když mám čas, vyrábím šperky. Až vyrostou děti a budu mít chvíli pro sebe a opět vytáhnu olejové barvy.

Ale to není nyní podstatné a já se chci dobře postarat o Simiru, která mě vtáhla do úplně jiného světa. Světa počítačů, Facebooků, Pinterestů, analýz, účetnictví a kontrolních hlášení. Nepopírám, že jsem možná objevila směr, který by mě v budoucnu, až moje opotřebovaná kolena z povalování se ve výlohách vypoví službu, bavil a doufám, že i uživil. Pořád se učím a čím víc toho poznávám, tím větší mám pocit, že nic neumím.

Potřebuji vaši aktivní pomoc. V brzké době budou na Simiře probíhat úpravy spojené s přechodem na https, což také jen tak vzdáleně tuším, má co do činění s bezpečností celého webu. Poté začnu pracovat na úpravách, které jsou spojené s tím, aby každý, i úplný nepočítačový člověk, za kterého stále považuji i sebe, se jednoduše pohyboval celým webem.

Vás tímto vyzývám a prosím o podněty a nápady, co vás štve nebo naopak baví a co je třeba zlepšit. Mě například vůbec nebaví a nelíbí se mi sekce diskuzí. Proto mi vše pište do info@simira.cz nebo zdenka.vaskova@simira.cz

Žádám vás o velkou trpělivost se mnou, protože se stále učím a snažím doplnit mezery.

Chtěla bych s vámi více komunikovat a sdílet vaše aktivity a nápady. Jak pracujete? Proč tvoříte? Jak se vám u nás nakupuje? V čem se podle vás lišíme od konkurence? Co nám naopak chybí? Bavilo by vás  se aktivně podílet na tvorbě pro Simiru? Chcete se někdy osobně setkávat? ( já ano) Máte nápady, co budeme dělat? Máte pro mě nějakou radu? Můžete mě v něčem proškolit? Například bojuji s Google analytics, ale já mu ukážu.

O děti se starat tak nějak umím, viz fotka v úvodu, (Ještě máme jednu velkou holku, právě končí VŠ), postarám se tedy i o Simiru.

Děkuji, že jste se mnou a hurá do práce.

 

Zdenka

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.