Rádi vám zhotovíme profesionální fotografie vašich produktů

Rádi bychom Vám představili naší modelingovou a produkční agenturu a dali vám nahlédnout do zákulisí kreativní práce, která je pro nás obrovskou vášní. Proč? Protože milujeme tvorbu domácích autorů a věříme, že řemeslo nesmí zahynout. Že se musí podporovat, šířit, žít pro něj. Protože jsme se narodili se zlatými českými ručičkami a je jen na nás, zdali jich využijeme. A to my teda jo!

  • 27. 10. 2017 napsal Fresh Face team
  • medailonky
  • 692x
  • 0  (+0 / -0)

 

Co se tedy pod tím zaklínadlem „modelingová a produkční agentura“ skrývá?

Pod pojmem „modelingová“ si asi každý vytvoří nějakou představu, copak ale to slůvko produkční? Znamená to, že dokážeme zařídit (skoro) cokoliv, co si klient vymyslí. V praxi to pak může vypadat tak, že nám návrhář předá na focení svou novou kolekci a my už zaúkolujeme modelky, make-up artisty, stylistky a fotografy tak, aby byly výsledné fotografie přesně podle představ klienta. Ale také to může vypadat tak, že si tvůrce již zajistil fotografa a chce si jen „vypůjčit“ na focení našeho modela, modela s vizážistkou, hair stylistu s fotografem apod. Lze libovolně kombinovat.

Fotíme módní kolekce, editoriály, look booky, jednoduše řečeno vše, co vám pomůže své výrobky prezentovat v tom nejlepším možném světle a zvýší tak úspěšnost prodeje. Nemusí se ale jednat pouze o handmade zboží, můžeme vás také krásně nalíčit a učesat, abyste byla na jakékoliv akci tou nejkrásnější ženou, či naplánovat profesionální focení prostě jen tak, pro zábavu.

Vzhledem k poptávce máme největší výběr ženských modelů, ale začínáme rozšiřovat i naši pánskou a dětskou nabídku fotomodelů. Také nově plánujeme uspořádání workshopů pro prodejce, kde budeme učit, jak své výrobky nabídnout tak, aby měly největší šanci na úspěch.

Jak spolupráce s námi vypadá?

Nejdříve začínáme konzultací, abychom mohli zajistit vaší, co největší spokojenost. Probereme vaše konkrétní představy a požadavky, na základě kterých sestavíme vizuál – prezentaci, ve které naznačíme, jak bychom celou věc chtěli pojmout. A po schválení vizuálu můžeme začít!

Zakládáme si na detailech a spokojíme se pouze s dokonalým výsledkem.

Nahlédněte k nám do internetového obchůdku zde na Simiře. Možná vás zaskočí cena – jak ale bylo popsáno výše, jedná se o honorář pro spoustu lidí z realizačního týmu, kteří budou dělat vše, co bude v jejich silách, abyste mohli být z naší spolupráce maximálně spokojení. Dále zde musí být započítáno DPH a provize Simiře, která nám umožňuje nabízet naší práci vám, šikovným tvůrcům, a bez které byste o nás možná stále ještě neslyšeli! 

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.