JANTARA - začala na břehu Černého moře

Naše úplně první prodejkyně, která nás našla ještě na zkušební verzi webu – vlastním jménem Táňa Šímová.

  • 14. 7. 2013 napsal admin
  • medailonky
  • 2444x
  • 1  (+1 / -0)

Sama o sobě říká:

Práci s kůží se věnuji už 17 let. Moje první dílna byla pod širým nebem na břehu Černého moře. Vyráběla jsem z kůže, mušliček a dřívek, náušničky, náramky, peněženky, pletené čepičky... Bylo to krásné květinové období života..........

V současné době vyrábím a navrhuji kabelky, peněženky, pásky a doplňky, ale nezanevřela jsem ani na své původní drobnější věcičky jako jsou náramky, sponky do vlasů, náušnice apod.

Přeji Vám, aby Vám moje výrobky dobře sloužily a dělaly radost.

Jak se stalo, že jste se začala zabývat výrobou z kůže? Ještě k tomu na břehu Černého moře?

Narodíla jsem se v Bulharsku a po ukončení školy jsem se vydala s kamarádkou na celé léto k moři. Na pláži jsme nacházely spoustu zajímavých mušliček a dřívek a za pomoci kožených řemínků jsme dělaly náramky a přívěšky. Velice nás to bavilo a turistům se ty naše věcičky moc líbily. Tím jsem začala a postupně jsem se dostala i k výrobě větších věcí jako jsou kabelky, peněženky, pásky...atd.

Co Vás inspiruje?

Velice mě inspirují moje zákaznice . Hodně se snažím naslouchat a vnímat, co se jim líbí, a pokud je to možné, nevnucuji jim svoje představy . Tím si myslím, že se pořád posouvám ve své práci o kus dál. Nerada zůstávám u výroby stejných věcí moc dlouho.

Vyrobila jste někdy něco, s čím jste se nechtěla rozloučit? Co to bylo?

S tím nemám žádný problém. Když se mi něco hodně povede, tak se s tím snadno rozloučím a pošlu to dál, protože vím, že to někomu udělá radost a já mám dobrý pocit z odezvy spokojených zákaznic.

Co děláte, když zrovna nepracujete?

Jednou z mála chvil, kdy mám čas jen pro sebe, je ráno. Než se pustím do práce začínám den hodinovou "jogovou sestavou" cviků, které mi hodně pomáhají udržet si dobrou mysl a kondici . Dál se pak už věnuji rodině: mám dvě sportovně založené děti, tak jezdime v jednom kole na treninky, závody, zápasy....(až se ze mě stal fotbalový fanoušek) :-)

Kdybyste nebyla brašnářkou a nevyráběla z kůže, čím byste chtěla být?

Mám vystudovanou oděvní školu, tak bych se určitě věnovala modě. Baví mě šít a navrhovat oblečení - zatím jen pro svou rodinu. V hlavě mám ještě spoustu nápadů, na které, jak doufám, bude také jednou čas.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.