Jak jsem dostala dopis

Jak už to tak v dnešní době bývá, nebyla to pěkná obálka, ale email. Jsem velice vděčná pisatelce za upřímná slova

Nebylo to psaní, které bych očekávala, byť tušení jsem měla.

Vezmu vše od počátku. Protože jsem vzešla z vašich řad a jsem tvořivec všeho druhu, maluji, cínuji, kreslím, ráda tvořím dekorace a vyrábím s dětmi, měla jsem dojem, že každý tvořivec má čistou duši. Když je někdo políbený můzou, nemá přeci zájem si kazit svědomí.

Něco o Simiře. Simira je jen velmi malý projekt v porovnání s jinými portály. Myslím, že poskytuje osobnější přístup a klidnější prostor pro realizaci. No a také, jak je z celého zřejmé, také daleko menší příjmy. Aby toho nebylo málo, snažím se a nabízím prostor pro lidi z chráněných dílen a neziskových organizací, pro rvůrce s handicapem. Tato kategorie nyní funguje v provizorním provozu a pracujeme na novém vzledu. Jakákoli úprava webu stojí opravdu hodně peněz, proto nejdou úpravy vždy tak rychle, jak by se nám všem líbilo.

Také se mi povedlo nově navázat dlouhodobou spolupráci pro Kapku naděle. Brzy vám představím zbrusu novou soutěž právě pro Kapku a jistě se bude nabízet mnoho dalších možností jak se zúčastnit.

Podotýkám, že z těchto aktivit Simira nemá žádný příjem, jen dobrý pocit, tito prodejci platí jen 2% provizi .Mají totiž opravdu problém!! To JEN mi ale úplně stačí. A jsme opět u toho, co jsem nakousla u úvodu.

Čest, loajalita možná lépe věrnost, čisté svědomí. Pro někoho, snad i většinu, samozřejmost. A pak přišel ten dopis. nebudu chodit okolo horké kaše.

Podělím se s vámi: 

Dobrý den,

rukodělná výroba a vše kolem je moje velká vášeň, mám a vždy jsem měla úctu k lidem kteří vytvářejí rukama cokoliv pro další lidi.
Právě vzhledem k výše zmíněnému Vám píši ohledně chování některých jak prodejců, tak kupujících.
Narazila jsem již nesčetněkrát na různých chatech a forech na diskuse o tom jak Vás na Simiře obcházejí jak prodejci, tak kupující,
až mě překvapuje v jak obrovském je to množství (nemyslím si že by jsem pouze já měla to štěstí se s tím setkat), překvapuje mě to
vzhledem k tomu, že se to absolutně neslučuje s představou o tom, jací jsou někteří lidé tvořící rukama a potažmo také jejich zákazníci,
prodávají na Simiře a používají jí, ale namísto aby k provozu přispěli zaplacením provize tak Vás obcházejí a ještě se staví do pozice těch
"chytrých" kteří jsou tak šikovní že přeci za prodej svých věcí nebudou platit, ani je nenapadne že Vás sprostě okrádají.
Velice mě takové chování pobuřuje a prostě jsem Vám o tom musela napsat, nevím jestli jste to také zaznamenali ale podle mě když
kdokoliv kdo u Vás prodává není ochoten za Vaší službu zaplatit, neměl by tam být., měli by jste je tvrdě postihovat.
Chápu že to asi není zas až tak jednoduché jak si to představuji.
 
Hlavně jsem Vám ale chtěla napsat, jak moc Vám držím palce a neskonale Vám fandím.
Přeji Vám at se se vším úspěšně poperete a hlavně at se Vám opravdu moc daří, doufám
že výše zmíněný nešvar je pouze malým bezvýznamným mráčkem na Vašem modrém nebi.
 
Přeji Vám krásný den
 

Dopis byl samozřejmě podepsán.

Závěrem. Pokud chcete, abychom se, společně s vámi, měli možnoet pomáhat a také se u toho bavit, soutěžit a třeba i setkávat se, potřebuji vaše provize. 

Nabízím klidné místo, všemožnou podporu prodeje, dělám vám reklamu všemi možnými kanály, můžete přispívat i vystavovat vaše výrobky. Pokud má někdo zájem naše pravidla obcházet a myslet si, jaký je borec, budu radši, aby ze Simiry odešel. Jsou zřejmě portály, kde se jisté procento nečestných ztratí, ale u nás ne a já potom nemůžu zisk, o který zřejmě přijdu, využít zpět pro vás, vaše pohodlí a pro mně nyní nejzásadněji, do Pomáháme dárkem a Kapky naděje.

Tak co, jak to máte vy? Budu ráda za případné názory. admin@simira.cz

Vaše jediná Zdenka (jsem vám říkala, že jsme malinká firma)

P:S: v nejhorším případě totiž můžete přijít o možnost výběru

 
 
 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.