Bydlení a bytové doplňky. Dekorace a nápady pro originální bydlení.

Pokud nechcete podléhat přesnému diktátu stylů bydlení a chcete si vytvořit svůj vlastní domov, podívejte se, jak široké možnosti nabízejí naši tvůrci. Bytové doplňky, dekorace, bytový textil, to všechno můžete obdivovat v jednotlivých obchodech.

  • 31. 8. 2015 napsal admin Zdenka
  • návody
  • 4961x
  • 1  (+1 / -0)

Dekorace a suché květiny mají široké zastoupení. Pokud máte rádi levanduli, navštivte obchod drahuska56.

Pokud hledáte doplňky do kuchyně, nebo chcete experimentovat s kvašenou zeleninou, je dobré navštívit v sekci domov část keramika. Najdete zde vše, co si jen do originální kuchyně můžete přát.

Zvláštní pozornost si zaslouží bytový textil. V nabídce je velké množství výrobků. Polštáře, záclony, ručně tkané koberce a povlečení.

 Výrobce https://www.simira.cz/madeforbaby/obchod   vám ukáže neuvěřitelná stínítka na lampy, látkové panely a zažehlovací motivy.

Další výrobek, který mně nadchnul,  je z dílny heavyart. Najděte odvahu a vybavte se něčím zvláštním.

Dobrou volbou pro váš domov se mohou stát háčky a věšáčky od prodejce https://www.simira.cz/lexxi-home-design. Pestrou a hravou nabídkou úchytek rozhodně nebudete nudit.

Kované doplňky se hodí k venkovskému stylu. Výrobce umelecky kovar  vás jistě osloví.

Od stejného výrobce najdete pod jménem truhlarstviklaban také krásnou řezbářskou práci.

Sedací a válecí vaky pro vás šije výrobce jménem gusta.  

V nabídce na našem řemeslném webu, v oddíle bydlení, si vybere každý. Objevte něco ze stylu, který se vám líbí a ve kterém si chcete zařídit svůj domov.  Květinové dekorace, bytové doplňky, keramika. Drobný nábytek, svítidla. Obrazy a grafické listy. Z toho všeho si můžete vybírat a doladit svůj útulný domov.

Vytvořte si příjemný prostor k životu.

Za Simiru

Zdenka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.