Dárek pro rybáře

Víte, že jen za měsíc listopad 1293 lidí na seznamu vyhledá výraz "dárky pro rybáře"?

  • 13. 11. 2015 napsal admin radka
  • návody
  • 6242x
  • 1  (+1 / -0)

To není všechno, dalších 274 hledá "dárek pro rybáře" a dalších 333 "originální dárek pro rybáře", 84 lidí za měsíc hledá "vtipný dárek pro rybáře" a 62 dokonce "nejlepší dárek pro rybáře". 

O čem to svědčí? Svědčí to o tom, že máme v Čechách spoustu rybářů a právě teď jim jejich blízcí shání originální a vtipný dárek. Pojďme jim všem pomoci:

Po úspěšném lovu se rybář může začít ohánět v kuchyni. V zástěře se štikou nebo candátem mu to bude slušet. Tomu říkám dárek pro rybáře! Není to kuchyňský typ? Pak možná rád na polštáři s candátem alespoň hlavu složí, možná se mu pak bude o rybách i zdát. Tyto dárky pro rybáře najdete u prodejce "koos".

Super nápad k uchování rybářských vzpomínek, které poslouží i jako důkaz, kdyby snad někdy někdo v budoucnu pochyboval o délce ulovené ryby. Album "Moje úlovky" je skvělý dárek pro rybáře. Vybrat můžete modrou nebo zelenou variantu.

 To, že je váš lovec tichý blázen neznamená, že rezignuje na pěkné oblečení. K vodě se dá jít i jinak než se starodávnou hučkou vraženou do čela :) Terezka pro vás batikuje a maluje krásná trička. Dárek pro rybáře je tady, osobně se mi nejvíc zamlouvá tričko pojmenované "Ty jsi ale sumec".

Máme tu i jinou variantu, trička námořnická, na ryby jako dělaná. Ivcatko nezapomíná ani na holky rybářky. V tomto obchodě najdete dárky nejen pro rybáře. 

Pokud potřebujete jenom drobný dárek pro rybáře, pak mu kupte mýdlo ve tvaru kapra. Za 49 Kč máte vtipný dárek pro rybáře. Snad si to nevyloží tak, že by se měl více věnovat osobní hygieně :)

Hledáte naopak něco náročnějšího?  Snadná pomoc. Nádherné dřevěné plastiky ve tvaru ryb od řezbáře Jarina, to je dárek, který potěší každého rybáře. 

Únava po lovu? Ráno vstát, choulit se v chladné mlze. Obětovat zdraví kvůli rodinnému obědu? Zaslouží si odpočinek! Na hebkých polštářích s oblíbenými rybími motivy od Bábinky Věry se mu bude krásně bude usínat. 

Možná neusne hned, možná se ještě v romantickém světle lamp s úžasnými designovými stínítky, začte do pár stránek knihy Jakuba Vágnera, aby se inspiroval k dalšímu lovu. I lampa s originálním stínítkem může být skvělým dárkem pro rybáře.  

Vážně nechci, aby někdo lovil delfíny. Tenhle hrneček, ale do malého vodního výběru nemohu nedat. Je úžasný, uznejte. Jako dárek pro rybáře také dobře poslouží. 

 Kovaný věšák od kováře Grygary. Dárek nejen pro rybáře.

Skleněné hrnky s gravírovaným sumcem vhodné na horké nápoje.


Další dárek pro rybáře z kategorie drobnost. Perníkový kapřík udělá radost nejen v předvánočním čase a těm rybářům s méně romantickou duší ve finále může posloužit i jako návnada. 

Celý výběr byl zaměřen zejména na rybáře muže. Pokusím se to nakonec malinko genderově vyvážit. Tyhle náušničky ve tvaru roztomilých rybek jsou pro změnu super dárek pro všechny holky rybářky.

 Doufám, že vám tato inspirace přišla vhod a lovu zdar!

Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.