Ruce v hlíně

Pokud vlastníte alespoň balkón nebo terasu, nebo pokud máte to štěstí a vlastníte zahradu, jistě znáte to jarní svrbění rukou. Ano, jsou i tací, kteří nic nepěstují, ale já to miluji. Na jaře to rozjedu ve velkém stylu, semínka krásně klíčí. Většinou to přeženu a naše zahrada nemá styl. Okurkové šlahouny ovíjejí gladioly, rajčata vykukují za levandulí. Je mi líto vyhodit jakoukoli vzešlou sazeničku. Dýně hokaido se vloni vyšplhala až do koruny smrčku.

  • 10. 4. 2016 napsal admin Zdenka
  • návody
  • 2572x
  • 2  (+2 / -0)

Pokud máte styl a vaše zahrada dodržuje nějaké společné prvky, nechápu, jak to děláte. Naši tvůrci mají krásné výrobky pro vytvoření milých zákoutí. S jejich pomocí by se jistě dala vytvořit velmi pěkná místa. Keramiku jako dělanou do zahrady nabízí tvůrce Kitnerky

Pokud jste příznivci rustikálního vzhledu a chcete opravdovou kvalitu, podívejte se na práci mistrů kovářů. Například Umelecky kovar nebo Petther

Romantiku na vaši terasu mohou vnést nádherné konvičky. Tyhle vám představuje tvůrkyně Evaseli.

Květináče a zahradní keramiku všeho druhu najdete v obchodě Zedkeramika.

 

Pěstujete bylinky? Pokud ano tak víte, jak je snadné sazeničky zaměnit. Už se vám to nemůže stát se jmenovkami, které prodává Salvia.

Nebo jiný druh od Bludičky.

Váš dům či byt můžete originálně označit cedulkou přesně podle svého přání. Prodává DB keramika.

Květináče jsou ručně vyrobeny ze smrkového a borovicového dřeva. Povrchová úprava je provedena lazurovacím lakem značky JOHNSTONES , který trvale chrání dřevo proti povětrnostním podmínkám a UV záření, přitom však zachovává přirozenou strukturu dřeva. Prodejce Czempkova.

 

Zcela originální jsou pískovcové sochy. Odolávají povětrnostním vlivům a jsou dokonalou ukázkou řemeslné práce. Vyrábí v Podkrkonoší sochař Sochytaclík. Výrobky zasílá poštou.

Nakonec ještě jedna ještěrka. Vyrobil ji vlastníma rukama Litikovec. Všechno se mi líbí a potom udržujte zahradu v jednotném stylu.

Jdu se opět zanořit do hlíny, duben je báječný měsíc. V květnu se vynoří plevel a slimáci a já budu opět říkat: ,, Letos je to naposledy, co jsem něco sázela "

Krásný duben.

Zdenka

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.