Objevte se Simirou kouzlo Pinterestu

Pojďte nám pomáhat tvořit svět Pinterestu. Jste prodejce? Máte jedinečnou příležitost začlenit svoje výrobky do proměnlivé a nekonečné, téměř vesmírné skupiny nástěnek a pinů. Jste jen tak zvědavý jedinec? Cestujete, jíte, sportujete? Najdete tady vše. Před vašima očima se může svět obrázků neustále měnit a jediným klikem se dostanete dál, až se vám stane, že krásně zabloudíte. A to vše zcela ZDARMA.

  • 19. 10. 2016 napsal admin Zdenka
  • návody
  • 1349x
  • 1  (+1 / -0)

Pomůžu vám, jak na to. Napřed pár informací z Wikipedie, celý článek si můžete přečíst ZDE

Pinterest je webová stránka, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tématické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce (či nástěnky) mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky. Zároveň se jedná o sociální síť, jelikož všichni uživatelé spolu mohou interagovat, komunikovat a vytvářet obsah společně. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje ani žádná placená verze.

Simira má již delší dobu účet na Pinterestu založený. Když prohlížím fotky z našeho webu, snažím se je také vkládat do našich nástěnek na Pinterestu. Také zde spravuji nástěnky tématické, jako například: Vše co nás zajímá, Podzimní dekorace. Vintage styl atd.

Pokud si chcete Pinterest pouze prohlédnout (https://cz.pinterest.com/) není potřeba registrace. Ovšem jako prodejce, který chce svoje výrobky ukázat, musíte registraci udělat. Cestujete a chcete se o svoje fotky podělit, musíte také projít registrací. Průvodce Pinterestem je velice jednoduchý a všechna nastavení jdou průběžně upravovat.

Možná jste si nevšimli, ale Simira již má tlačítko Pinterest u detailu výrobku připravené. Pokud u nás prodáváte, není nic jednoduššího, než výrobek ,,opinovat" a tím mu zajistit větší reklamu. Prohlížeče jako je Seznam nebo Google velmi často obrázky z Pinterestu upřednostňují. A to má velký význam při vyhledávání produktů.

Tlačítko Pinterest si stáhněte na lištu vašeho počítače ZDE a poté se vám bude ikonka pro rychlé uložení jakéhokoli obrázku ve vašem počítači sama objevovat.

Ptejte se, ráda vám při objevování Pinterestu pomohu, a vy zase pomozte mně a pinujte svoje výrobky.

Pinterest je opravdu skvělá sociální síť nejen pro business, ale také pro sdílení zájmů a názorů. Pokud na něm ještě nejste závislí, tak teď je ten správný čas začít. Vytvořte si svůj Pinterest účet a podívejte se jak úžasně funguje!

Pinu zdar.

Zdenka

Uložit

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.