Návody a kurzy pro každého.

Zajímavou částí našeho webu jsou NÁVODY A KURZY. Za pár korun získáte přesný popis výroby od A do Z. Může to být háčkované zvířátko, videonávod na ušití kabelky nebo peněženky. Je to jen malý krůček a můžete se stát prodejcem.

  • 5. 2. 2017 napsal admin Zdenka
  • návody
  • 1960x
  • 0  (+0 / -0)

Jak najít návody. Možností je více. Do simivyhledávače zadejte heslo návody

Nebo v navigační liště použijete poslední tlačítko Služby a poté Kurzy

Již se můžete začít dívat. Nabídka návodů je pestrá. Nabízím malý výběr návodů pro vás.  Evastudio vás nadchne.

Myslíte si, že nezvládnete ušít kabelku nebo peněženku? Získejte podrobný postup krok za krokem s fotodokumentací a střihy na tuto elegantní prostornou tašku. Studio Anahi vám poradí, jak na to.

Jeden střih, mnoho variant. Návod na nejen tuhle kabelku koupíte od Inggrid.

Návod pro ty, kteří si chtějí sami ušít duhovou rokajlovou kuličku. Návod je doplněný fotografiemi krok za krokem + schématem kuličky. Pár dobrých rad i pro začátečníky. Je určen pro začátečníky i pro pokročilé, kteří jsou líní duhu spočítat sami :) a také návod na obšití Rivolky vám ukáže Lucank.

Návody na panenky, hračky, květináče a dekorace nabízí Yvett.

Netroufáte si na svetřík, čepici, panenky? Návody na háčkované výrobky má Nellagold.

 O svoje nekonečné zkušenosti a návody se s vámi podělí Lumpova.

 

Další neméně zajímavou kategorií jsou KURZY, které osobně absolvujete v dílně s tvůrcem. Osvojíte si dané dovednosti a řemeslo si vyzkoušíte pod odborným vedením.

Kurz vinutých perlí pro začátečníky, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti se zpracováním skla, přesto si odnesete své vlastnoručně vyrobené korálky. Bonbon

Rádi fotografujete, ale často vám připadá, že si foťák dělá, co chce? Rádi byste pokročili a zjistili jak fotoaparát přemýšlí a chtěli byste mu občas do toho také mluvit? V tomto kurzu se naučíte základy ovládání a operace s funkcemi vašeho fotoaparátu, jako je kompozice, práce se světlem apod. Gusta

V průběhu kurzu si vysvětlíme i prakticky ukážeme všechny kroky, které vedou k úspěšnému upečení chutného domácího kváskového chleba. Pečeme srdcem.

Pojďte si společně užít hezký den a něco pěkného vytvořit…
Jednodenní kurz pro rodinu nebo malou skupinu. Vhodné též jako generační most. Medima.

Nikdy není pozdě naučit se něco nového. Relaxace, zábava, potřeba tvořit. Vše se můžete naučit. Co takhle uháčkovat medvídka? Jak na to vám napoví  Čtyřlístek.

Obrázek v úvodu je z kreativního obchodu Tnika

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.