Kreativní tvoření pro každého - mini-kurzy.cz

Mini-kurzy.cz - kdo jsme? Jsme nadšenci do všeho, co je doma vyrobeno a je to lidem k užitku. Ať už se jedná o výrobu šperků, pletení z pedigu, drátování, výtvarné techniky nebo jiné kreativní ruční práce a techniky.

  • 29. 12. 2018 napsal Marie Fusselová, Zdenka Vašková
  • pozvánky
  • 1068x
  • 1  (+1 / -0)

Milí prodejci i zákazníci,

rozvíjí se nám na Simiře nová milá spolupráce. Pokud vás zajímají nové techniky a máte zájem se něco nového naučit, nabízíme vám možnost spolupráce s kreativním portálem mini-kurzy.cz

Další zajímavou nabídkou pro vás je možnost vytvořit ve spolupráci s mini kurzy návod na výrobky z vaší tvorby. Je možné vytvořit jednoduché tutorialy, postupy práce. Zviditelníte tím váš obchod a vaše výrobky. Každému takovému návodu se budeme i na Simiře speciálně věnovat, s tvůrcem nebo tvůrkyní uděláme rozhovor, budeme je sdílet na FB Simiry i mini-kurzů. Odkazy ze stránek mini-kurzů budou směřovat do obchodu tvůrce návodu.

Pokud vás naše nabídka zaujala, napište na adresu admin@simira.cz a domluvíme vše potřebné.

 

 

Kreativní tvoření pro každého  -  mini-kurzy.cz

 

Kreativní tvoření pro každého, aneb mini-kurzy.cz.  O co se jedná?

  • Pokukujete po další nebo nové kreativní činnosti, kterou jste ještě nevyzkoušeli?
  • Chcete najít nové zákazníky a ukázat jim u nás své krásné výrobky?
  • Inspirujete rádi ostatní?

Pokud jste odpověděli byť jen jednou ANO, čtěte dál. 

Kreativní portál mini-kurzy.cz nabízí od všeho trochu.

 

 

Novinky

Novinkou na našem portále bude soutěž, v podobě výzvy pro kreativní maminky, které mají web či blog a tvořivé děti. Pokud jste to zrovna vy, už brzy se na našem FB  dozvíte více, stačí nás sledovat a občas mrknout.

 

Nabízíme prostor pro vaši kreativní tvorbu

Hledáme originální výrobky, jejich autory a sdílíme jejich rady a tipy začátečníkům, kteří hledají motivaci začít. Přinášíme na oplátku kreativní tvoření pro každého, rozvoj a vzdělání v podobě návodů pro začátečníky i pokročilé a online kurzů se vstupem zdarma.

 

Online kurzy se vstupem zdarma a první lekce na zkoušku

Online kurzy se vstupem zdarma jsou určené především pro ty, kteří nemají čas dojíždět do dílen na živé kurzy. Najdete zde celou škálu online kurzů se vstupem zdarma a kreativního tvoření pro každého. 

První lekce online kurzů si můžete spustit zdarma a zkusit si tak tempo a styl lektora, který vás bude kurzem provázet. Vyzkoušejte a pak plaťte.

 

Kreativní inspirace pro každého – přidejte se k nám

 

Přidejte se k nám a rozšiřte tak naše řady kreativních a inspirativních lidí, v kterých dnes již máme např. Vendulku Maderskou, Kajjku Hátleovou, Kateřinu Ramil a další více či méně známé tváře, které mají jedno společné - lásku ke své práci.

Jejich výrobky jsou propracované a krásné. Podívejte se ZDE a přidejte se k nám.

Stačí napsat na e-mail minikurzy1@gmail.com a my se vám ozveme hned, jak to bude možné.

Těšíme se na Vaše nápady a inspiraci

Mini-kurzy.cz  a Simira

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.