Přání k svátku a malý Milli dárek

Vážení a milí, ráda bych vám popřála hezký sváteční Den vzniku samostatného československého státu. Snad vám následující odkazy trochu zpříjemní dny v této zvláštní situaci.

  • 28. 10. 2020 napsal Milli Janatková
  • pozvánky
  • 600x
  • 1  (+1 / -0)
 
Posílám vám dnešní mini Milli dárek - online koncert s přivítáním alba Hluboko na hoře Říp. Když se budete chtít podívat na jemný, akustický, poklidný a neambiciózní koncert, stačí otevřít virtuální dveře rotundy. Pokud vás upoutávka zaujme, napište na milli.janatkova@gmail.com a sami si zvolte dobrovolné "vstupné", které lze poslat na účet 1366587023/3030 s Vaším jménem. Hned Vám zašlu odkaz na záznam celého koncertu (45min.)
 
Milí přispěvatelé doposud poslali 97% z celkové částky na projekt Hluboko. Brzy stovku dotáhneme, moc všem děkuji, opravdu si toho vážím! Díky této podpoře mohl projekt vzniknout...
 
 
V případě zájmu se můžete také pobavit nad mými přeřeky a "pardóny" v tomto rozhovoru pro Radio Proglas. Nebo si přečtěte o Indii, distančním učení na konzervatoři, frustraci i naději zde ve Frontmanu. Hluboko také získalo nádhernou recenzi v Jazzport.cz, přichází podzimní plody náročné ale krásné práce! 
 

A abychom podpořili i naší milou Simiru, CD Hluboko můžete zakoupit v tomto odkazu.

 
 
 
 
 
Moc díky všem, přeji klid a pevné zdraví i nervy,
 
Milli
 
 
             Milli Janatkova
 music - arts and crafts - education
 
 The Independent Music Awards 
             Vox Pop Winner
 
             
                    Website
                   Facebook  
           +420 606 892 848

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.