Oznámení o zvýšení provize

Po důkladném zvážení jsme přistoupily ke změně výše provize za prodej na www.simira.cz.

  • 8. 8. 2013 napsal admin Simona
  • pro prodejce
  • 1563x
  • 2  (+2 / -0)

Dobrý den,

po důkladném zvážení jsme přistoupily ke změně výše úplaty za prodej na www.simira.cz.

Provize od 1.9.2013 činí 10% z ceny prodaného zboží, resp. služby (s DPH).

K tomuto nás přivedlo zvýšení DPH (z provizní částky odvádí Simira ještě 21% DPH státu) a zvýšení všech nástrojů, kterými přivádíme na web zákazníky -  zvýšení ceny prokliku PPC reklamy, desetinásobné zvýšení ceny propagace příspěvku na Facebooku, zvýšení cen ve zbožových vyhledávačích, finančně náročná je i reklama v tištěných médiích, která pravidelně probíhá.  Měsíčně přivedeme na web okolo sto ticíc návštěvníků, při masivních kampaních je to číslo ještě vyšší.

Při všech změnách na Simiře jsme vzaly v úvahu Vaše odpovědi z květnového dotazníku spokojenosti na Simiře. Známe tedy váš většinový názor i na tento krok – zvýšení provize a víme, že jste si vědomi, že reklama a přivést návštěvníka něco stojí a zvýšení provize nebude mít vliv na naši spolupráci.

Přesto, pokud někdo nesouhlasí a nechce akceptovat zvýšení provize z prodaného zboží od 1.9. 2013 a přeje si zrušit spolupráci,  pak prosíme o nahlášení této skutečnosti na náš email: admin@simira.cz.  Do předmětu emailu prosím zadejte Provize a v emailu uved´te link na Váš obchod, Vaši přezdívku a Vaše celé jméno se žádostí o odstoupení od Smlouvy – Pravidel užívání.

Děkujeme, spolupráce s Vámi nás těší a propagovat a prodávat Vaše výrobky je radost. O spokojenosti s výrobky a Vaším přístupem k zákazníkům svědčí i 100% spokojenost zákazníků a 217 pozitivních recenzí na Heuréce.

Simona a Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.