HODNOCENÍ ZBOŽÍ

Ti, kteří jsou s námi již od začátku, si možná pamatují, že původně bylo hodnocení zboží na Simiře anonymní.

  • 14. 2. 2014 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 975x
  • 5  (+5 / -0)

Velice často docházelo ke stížnostem, že je-li hodnocení anonymní, nemůže se hodnocený bránit hodnotitelům, kteří záměrně škodí, snaží se poškodit konkurenci nebo hodnotí zjevně kvalitní zboží negativně čistě ze zábavy.

Oba způsoby hodnocení, anonymní i veřejné měly své zastánce a odpůrce. Nakonec jsme se po dlouhých diskusích ke konci roku 2012 rozhodly předělat hodnocení na hodnocení jmenné.

Výsledek, který nyní po roce můžeme jednoznačně zhodnotit, dává za pravdu táboru, který byl pro hodnocení anonymní. Ano, je to tak – veřejně téměř nikdo zboží nehodnotí.

Pro nás je však hodnocení nesmírně důležité. Náš tým není tak velký, abychom zvládl\ odpovědně posoudit přes 70 tisíc položek, které se nyní na webu nacházejí. (Což nám a našim zákazníkům dělá velkou radost). Chceme se vrátit k původnímu záměru, udržet vysokou kvalitu a hodnotu řemeslné práce na našem serveru, a jediným způsobem, jak to dokázat, je nechat si pomoci od Vás, našich prodejců a zákazníků. Ne nadarmo se říká, víc hlav, víc ví.

Aby nikdo nebyl poškozen případnými zlomyslnými hodnotiteli, rozhodly jsme se, že hodnocení bude nejenom anonymní, ale také neveřejné. (Děkujeme za tento nápad, který považujeme za skvělý, naší prodejkyni Aně Hatě J). Rank kvality produktu, který je počítán na základě hodnocení jednotlivých kritérií – zpracování, estetický dojem a prezentace, nebude nadále započítáván do celkového hodnocení prodejce - Simiratingu a nebude ani zobrazován. Tento rank uvidíme v administrační rozhraní pouze my a díky tomu, budeme moci snadno odfiltrovat zboží, které bylo hodnoceno více hodnotiteli zápornými známkami.

Jsme přesvědčeny, že tato změna bude přínosem pro celý náš portál. Pomůže nám odfiltrovat zboží nekvalitní nebo s minimální řemeslnou hodnotou, zákazník se ke svému vysněnému výrobku dostane snáz, aniž by procházel řadu nekvalitních produktů.

Děkujeme a prosíme: HODNOŤTE!!

Další změny na webu na sebe nenechají dlouho čekat. Čtěte naše REVUE.

Krásný den

Radka a Simona

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.