Nejúspěšnější prodejci v březnu

Tak jak to vypadalo v březnu? Čí obchod byl nejúspěšnější?

  • 3. 4. 2014 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 624x
  • 1  (+1 / -0)

Je nám potěšením představit vám pětici nejúspěšnějších prodejců (podle obratu), i když některé tváře se tu již budou opakovat :)

ajda 

n-fashion

ootma

sidoniedesign

jena

Průměrná  hodnota objednávky se drží stále vysoko - 412 Kč. 53 % zákazníků nakoupilo bez registrace, přivítali jsme 182 nových registrovaných zákazníků. 14 % zákazníků volí dobírku (pokud je dostupná), počet objednávek v březnu 2014 proti březnu 2013 vzrost o 20 %.

A co naši stálí, vracející se zákazníci? Nejaktivnějším nakupujícím byla v březnu miren s 6 objednávkami. Pro inspiraci, kdybyste třeba nevěděli, kdo by si zasloužil slevový kupón :) Druhá v pořad byla jarmilasykorova :)

V březnu jsme zavedli novou kategorii - ecxlusive. V této kategorii je jedinečné zboží vyrobené pouze pro zákazníky Simiry. 

Nyní pracujeme na změně grafiky detailu zboží, které usnadní orientaci zákazníka.

Upozornění pro prodejce:

Obdrželi jsme informaci patentové zastupkyně firmy Pandora týkající se možného porušení ochranné známky Pandora. Z tohoto důvodu bylo skryto vešekeré zboží označené "ve stylu pandora", "typu pandora" apod. Spor řešíme prostřednictvím našeho právního zástupce. Při této příležitosti upozorňujeme všechny prodávající, aby v souladu s "Pravidly užívání internetového prostoru Simira.cz", nenabízeli ve vlastním zájmu zboží, které by mohlo porušit práva třetích stran. (netýká se pouze této konkrétní značky).

Děkujeme za Vaši přízeň

Radka a Simona

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.