Nejlepší prodejci v srpnu

Prohlédněte si obchody prodejců, od kterých se v srpnu nejvíce nakupovalo. Možná to pro vás bude zajímavou inspirací.

  • 6. 9. 2014 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 3541x
  • 3  (+3 / -0)

V srpnu vrcholí prázdniny, lidé jezdí na dovolené a na nějaké nákupy moc nezbývá čas nebo nálada. Přesto byl pro Simiru srpen poměrně úspěšný. Oproti loňskému srpnu máme o 35 % více objednávek a o 12 % více než v letošním červenci. Moc nás to těší a našich zákazníků si velmi vážíme.

Prvenství mezi prodejci z hlediska obratu v srpnu obsadila mistryně dekadentních šperků, jedna z našich prvních prodejkyň - Dante. Moc jí to přejeme:

Druhou příčku má tento měsíc opět Paula Fashion, stejně jako měsíc minulý. Paula je možná podruhé stříbrná, ale pro nás zlatá. Klikněte si na obrázek, odhalíte novinky, které hýří barvami, ale přitom jsou decentní a skvěle nositelné jakýkoliv všední den.

Třetí místo právem náleží Dahlii. Sezóna svateb vrcholí a upřímně neznám nevěstu, která by se ráda neozdobila právě jejími nádhernými šperky z paličkované krajky. Máte kamarádku, kterou její velký den teprv čeká? Určitě ji Dahlii doporučte:

Inspirace. Ne ne, nemáme na mysli tvořivé nadšení či příval kreativity. Takto se jmenuje obchod, který potěší všechny, kdo mají rádi domov vyladěný do posledního detailu. Nejoblíbenější kousky této keramičky jsou andělé a světloši. Ten první na obrázku se jmenuje "Strážce rodinného štěstí" a je přes metr vysoký. To už je pořádný kus anděla, že?

Ajda je už v našich statistikách také pojem. Velmi se mi líbí tyhle svítící koule, dokáží vytvořit neopakovatenou atmosféru. Mrkněte se na ně:

Podle počtu objednávek je pořadí trochu jiné a na bedně by stála i Lumpova. Háčkování a pletení, které udělá radost malým i jejich rodičům. Nabídka je tak bohatá, že nebudete vědět, co vybrat.A pro ty šikovnější z nás jsou k dispozici i oblíbené návody.

Tak to bychom měli a teď ještě pár zajímavých čísel. V srpnu  58 % zákazníků nakoupilo bez registrace. Přivítali jsme 142 nových registrovaných nakupujících a 52 nových prodejců. 1,6 % objednávek bylo zrušeno, 1,6 % odmítnuto a bohužel i 1,1 % bez reakce (to na naše zákazníky dobře nepůsobí, a to i přesto, že prodejci obdrží SMS, pokud objednávku nepřijmou do 48 hodin).

Co dodat? Jasně. To nejdůležitější! Kdo byli naši nejaktivnější zákazníci v srpnu? To byste neuhodli :), ale já myslím, že hebi289 osobně vyberu na Simiře nějaký vánoční dárek :) Neuvěřitelných 20 objednávek. Děkujeme!

Mezi pravidelně se vracející zákazníky patří i astronomka a memik (5 objednávek).

Přeji vám, ať přijde babí léto, ať nám vydrží ještě trocha už skoro podzimního slunce a samozřejmě, ať se v září při vyřizování objednávek pořádně zapotíme!

Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.