Nejúspěšnější prodejci v říjnu

Ani kovanou květinou ženu neuhodíš....

  • 5. 11. 2014 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 5280x
  • 6  (+6 / -0)

Protože mám slabost na výrobky z kovu a ze dřeva, velmi mne potěšilo, že i naši zákazníci ocení pravou ruční práci. Výrobky uměleckého kováře Josefa Klabana oslovily tento měsíc nejvíce našich zákazníků. 

Není se čemu divit, takže stačí pogratulovat.

Umělecký kovář  (Motto: Ani kovanou květinou ženu neuhodíš...)

Miusch se tento měsíc umístila na druhém místě. Háčkované nákrčníky, čepice a rukavice. Co je však hlavní devizou jsou úžasné barevné kombinace a celé háčkované sety, které k sobě perfektně ladí. (Jeden mám doma jako vánoční dárek, ale manžel mě přesvědčuje, ať si ho nechám. Jo, jo - sluší mi Smějící se)

Paula Fashion. Není to poprvé, co se objevuje mezi předními prodejci. Nejoblíbenější jsou mezi zákazníky riflové sukně a sukně kalhotové (chcete-li turecké) nebo kalhoty se sníženým sedem.

Prodej keramiky se měsíc od měsíce zvedá a tak není divu, že se mezi první pětkou prodejců objevily keramičky hned dvě. Čtvrté místo náleží art.clay - frčely zejména bílé pece na jablíčka a aromalampy. No a také tradičně kvašáky.

U Ajdy zase vedly svítící koule z kameniny, keramické koule dokáží vytvořit neopakovatelnou atmosféru. No a jak jinak - samozřejmě také hrnce na pickles.

Hodnocení podle obratu není úplně spravedlivé vůči prodejcům, kteří mají v nabídce drobnější rukodělné zboží. Kromě výše uvedených prodejců by tedy do pořadí, co do počtu objednávek, promluvili i tito prodejci.

Hornet - třetí keramik mezi nejúspěšnějšími prodejci měsíce. Nádherná keramika pálená v ohni. A nejpopulárnější zboží? Budeme se opakovat Smějící se Jsou to opět keramické kvašáky a rozpékače na ovoce, pícky na jablka i hrušky.

 Dellie - Masky na spaní ocení všichni, kdo z jakéhokoliv důvodu musí usínat za světla. U Dellie obdržíte ke každé škrabošce na oči i špunty do uší proti případnému hluku Usmívající se

 Miniart - Tento měsíc jediná šperkařka. Její nabídka je opravdu nesmírně široká - od textilních šperků (na které jsou momentálně slevy), přes šperky z mědi až po šperky tepané doplněné minerály. Mrkněte na novou kolekci šperků - záhadné planety.

Tak to bychom měli a teď zase přejdeme k pár statistickým číslům, abychom věděli, jak se nám prodej handmade výrobků dařil.

V říjnu celých 60 % zákazníků nakoupilo bez registrace. Již brzy bude spuštěna nová funkce, kdy budou moci i neregistrovaní zákazníci jednoduše kontaktovat svého prodejce s dotazem na zboží nebo jakýmkoliv jiným přáním.  Přivítali jsme 164 nových registrovaných nakupujících a 46 nových prodejců. 2,7 % objednávek bylo zrušeno, 2,5 % odmítnuto a bohužel i 1,3 % bez reakce i přes SMS upozornění (Apelujeme na vás, nemůžete-li objednávku přijmout, odmítněte ji. Je to rozhodně lepší než nechat zákazníka na vážkách! Prodejce, kteří opakovaně nepotvrdí případně nezamítnou své objednávky, budeme nuceni skrýt). 

A konečně musíme vyzvednou tyto pravidelně se vracející zákazníky: astronomka, memik, cachmichaela. Děkujeme.

 Víte, že můžete vygenerovat pro konrétního zákazníka slevový kód?

Tak a teď už společně do dvou nejsilnějších měsíců v roce. Těšíme se a džíme si palce (za vás i za nás Smějící se.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.