Máme tu lednovou statistiku

Na lednové výsledky jsme čekali dost netrpělivě? Podaří se nám zachovat nastavený trend a bude i letošní rok ve znamení růstu?

  • 2. 2. 2015 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 2546x
  • 1  (+1 / -0)

Jak to dopadlo? Bum. Kámen ze srdce spadl. Dobře. Porovnáme-li výsledky letošního a loňského ledna, tak obrat vzrostl o 28 % a počet objednávek o 12 %. Příští měsíc nebude lehké překonat, protože loňský únor byl překvapivě silný. Pomohlo by nám, kdybyste nám pomohli i vy a ke svým odkazům, které vkládáte na různá zákoutí internetu vkládali odkaz i na Simiru (No ano žárlíme, hádejte na koho?)

Podpořte svůj prodej na Simiře a my Vás odměníme. Všichni níže uvedení prodejci budou mít v průběhu následujících 14 dnů zveřejněn propagovaný příspěvek na facebooku. (Více na konci článku.)

V lednu jsme přivítali 84 nových prodejců a 137 nových registrovaných zákazníků. 61 % zákazníků dává přednost nákupu bez registrace.

A teď již tradiční vyhlášení nejúspěšnějších prodejců. Nejprve podle obratu.

Příčku nejvyšší obsadila ajda. Možná Vám to přijde jako nuda, ale je to tak Smějící se Kvašáky na zeleninu či moderněji pickles, zejména pak minikvašáky prostě pořád letí. Ještě hrnec na kvašenou zeleninu doma nemáte? Možná je ta pravá chvíle - kvašená zelenina má v sobě díky mléčnému kvašení celou řadu vitamínů a enzymů, které usnadňují trávení a posilují imunitu. V minulosti jsme přádali o kvašák soutěž, jejíž součástí byla i řada skvělých receptů, ty se mohou hodit vždycky a najdete je tady.

Kromě kvašáků, kořenek, máselniček, hrnečků, pohárů a misek najdete u ajdy i parádní velikonoční dekorace. A to se může brzo hodit.

Druhé místo obsadila n fashion. Tylové sukýnky se většinou objednávají ve větším množství pro různé taneční skupiny nebo večírky. Ale tylová sukýnka určitě udělá radost i Vaší malé princezně. Nebo se ty Vaše nepřevlékají rády do šatů a sukýnek? Ty nejlevnější tylové sukně, či chcete-li tutu sukýnky najdete u n fashion už za 170 Kč. Barvu a velikost si samozřejmě můžete vybrat z mnoha různých variant.

Třetí příčku tentokrát obsadila miusch. Háčkované šátky, nákrčníky, čepice a rukavice. Nepřeberné množství barevných variant, které spolu můžete různě kombinovat - to je jedna z hlavních výhod nakupování u miusch. Kromě ověřené kvality samozřejmě (no ani já jsem neodolala). Mrkněte se i na háčkované svetry a vesty - budete mít nutkání Smějící se.

Bramborová je možná nevděčná, ale já myslím, že také potěší. Rádi vidíme mezi vítězi i veverku, protože její šperky vždy na Simiře patřili k těm oblíbeným. Pracuje s krásnými drahými kameny, které jsou nabité energií. Však se přesvědčte sami a navštivte jednu z mistryň svého oboru - výroby cínovaného šperku. Na obrázku vidíte šperky s ametrínem, botswanským achátem, surovým křišťálem, ale v obchodě budou potěšeni i milci jiných kamenů.

Pátou příčku jsme si schovali pro dotek hedvabi. Pokud se nepletu, objevuje se v našich statistikách poprvé, a to my vždycky rádi vidíme. Obchůdek dotek hedvabi má skutečně příznačné jméno, protože je nic jiného než hedvábí v něm nenajdete. Hedvábí je úžasný materiál, který podtrhuje ženskou krásu. Autorka používá na výrobu šálů, plédů a sukní nejčastěji velmi kvalitní hedvábí habotai8.

Podle počtu objednávek se pořadí tradičně trochu liší, na některých příčkách ale i kryje. Ajda tentokrát boduje i podle počtu objednávek, ale hned na druhém místě bychom našli lumpovou.

Obchůdek lumpova asi už také všichni znáte. Všichni, kdo máte rádi háčkovanou tvorbu a také všichni ti, kteří si chtějí vytvořit něco vlastního, a shánějí návod, podle kterého by jejich práce vedla ke kýženému výsledku. Vítejte v království háčkovaných čepiček, čepic a klobouků, capáčků a setů nejen na focení miminek.

Třetí až čtvrté místo by si rozdělila jedle7 s veverkou. Veverku jsme ale už představili, takže teď nahlédněte právě k jedli7.

V poslední době u jedle7 vedly hlavně různé ozdoby do vlasů, hřebínky, spony a čelenky. Jenže to není zdaleka všechno, tenhle obchod je pořádně nadupaný, najdete v něm přes 400 různých šperků, od náušnic, náhrdelníků, broží a náramků až po vlasové doplňky.

Páté místo by nám tentokrát nestačilo. Dělí se o něj hned tři prodejci a tady je všechny máte:

Lesan je charitativní obchůdek, výdělek z prodeje podporuje neratovický psí útulek. Není to báječné, udělat si radost a zároveň udělat radost i někomu jinému? Vybírat určitě budete mít z čeho nebo se Vám 822 produktů zdá jako malé číslo?

Hornet - jeden z velmi oblíbených keramiků. Hornet má smysl pro humor a bude pro vás radost u něj nakupovat. Jak to víme? No stačí si přečíst popisy u jeho zboží. Jeho keramika je pálená v ohni a ručně malovaná - co kousek to malý originál.

Miniart si dala sice v lednu krátkou dovolenou, ale už je zase zpátky a i tak to stačilo na umístění v naší statistice. Šperky, které se dlouhodobě na Simiře nejlépe prodávají, jestli chcete vědět proč, prostě se podívejte sami. Stačí jeden klik a jste přímo u miniart.

Tak to by bylo asi vše. Chceme Vám již nějakou chvíli představit novou majitelku Simiry, Zdenku, ale ještě jsme se nestihli vyfotit Smějící se, tak s námi prosím mějte ještě chvilku trpělivost.

A nakonec bych se chtěla vrátit ještě k té zmínce o reklamě na sociální síti. Jak, již jsem psala, všichni prodejci, kteří se objevili v dnešní statistice, budou mít propagovaný příspěvek na facebooku. Vezmeme to pěkně popořádku, takže pro ukázku, jak takový propagovaný příspěvek vypadá.

Zobrazí se na zdech uživatelů:

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.