A jak to bylo v únoru?

Nejoblíbenější prodejci v únoru? Kdo to byl tentokrát?

  • 3. 3. 2015 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 4111x
  • 2  (+2 / -0)

V únorové statistice přivítáme řadu nových prodejců. S výsledky zahýbala velká objednávka velikonočních dekorací, a tak na předních místech uvidíme i  nové tváře. 

Máme tu prvních 5 míst posle obratu.

Kantynka v únoru uháčkovala 300 velikonočních vajíček. Takže klobouk dolů. My jsme je se Zdeničkou pouze balily a byla to vejce, vejce samá vejce :) U Kantynky najdete ale i spoustu jiného krásného zboží, od háčkovaných čepiček pro děti i dospělé, přes háčkované svetříky až po rukavice, nákrčníky a další doplňky.

Druhé místo pro Loutkaře s Velikonocemi ale nesouvisí. Po delší době rádi Loutkaře vidíme na bedně a jsme rádi, že tuhle úžasnou práci se dřevem - loutky, ale i krásné dřevěné šperky zákazníci dokáží ocenit.

Třetí místo patří naší stálici, jak jinak, i Ajdu tu dnes uvidíte. Na kvašáky prostě nic nemá. Zamyslete se jestli kvašení zeleniny v relativně malých objemech,  nebude zajímavé i pro vás, Kvašená zelenina (nebo-li pickles) je ideální způsob, jak uchovat zeleninu (a nemusí to být jen zelí), není to ale jen praktické, ale zároveň velmi chutné a zdravé (produkce laktobacilů během mléčného kvašení). Na imunitu značka ideál.

Na čtvrté příčce stojí rena 75, protože i její velikonoční dekorace se tento měsíc moc líbily. Já myslím, že čas na to si krásně jarně vyzdobit dům, je právě tady a u reny 75 opravdu máte z čeho vybírat. Dřevěné dekorace, z nichž mnohé můžete využít celoročně. Na Velikonoce ale doporučujeme dřevěné beránky, ovečky, zajíčky, ptáčky i kačenky (prostě na co si vzpomenete).

A pak tu máme lenku b. Ta pro nás vyráběla 200 ks závěsných velikonočních dekorací. Mrkněte se ale na celou nabídku. Nebudete litovat. Dekorace, šperky, košíky i materiál pro další tvorbu. Vše pod jednou střechou.

Tak a teď přejděme k pořadí podle počtu objednávek. Tady to nebude tak jednoduché, v únoru to bylo totiž hrozně vyrovnané. 

Na prvním místě máme Ajdu (ha ha, divíte se ještě?), o místo druhé a třetí se dělí Sidoniedesign a Lesan.

 Kabelky z kvalitních zahraničních látek naši zákazníci oceňují pravidelně. Sidoniadesign má v nabídce opravdu širokou paletu nejrůznějších barev a vzorů - každá kabelka je tak skutečným originálem. K ní si můžete vyladit i designovou peněženku.

Lesan již také není třeba nijak zdlouhavě představovat. Šperky, šperky, šperky, ale také bohatý výběr autorských fotografií určených k tisku. Výtěžek z prodeje financuje psí útulek.

Na 4. až 7. místě máme dnes tyto prodejce: kacenecka, lumpova, loutkar a veverka.

Výběr šperků od kacenecky je opravdu bohatý. Náramky, brože, náušnice a náhrdelníky z křišťálové pryskyřice. V nabídce je i steampunková kolekce. Mrkněte a nebudete vědět, co vybrat dříve.

A pak tu máme zase lumpovou. Co dodat, abychom se neopakovali? Co třeba čepice homeless - já mám tenhle typ vážně ráda. Jinak klasicky háčkované čepičky, bačkůrky a pro šikovné i celá řada návodů.

A Veverka! No jasně, co psát a neopakovat se? Tyhle cínované šperky se prostě lidem líbí. Kvalitní zpracování je základ a nádherné kameny, stačí jen vybrat ten pravý pro sebe.

Nakonec ještě pár čísel. Průměrná hodnota objednávky byla v únoru 528 Kč, obrat oproti loňskému únoru vzrost o 6 % (Takže zase o trochu lepší a jak už jsme psaly minule, loňský únor byl opravdu silný). 64 % zákazníků nakupuje bez registrace. Přivítali jsme 144 nových registrovaných zákazníků a 55 nových prodejců. Děkujeme!

Vybrali jsme zákazníka, kterého za únorové nákupy a věrnost odměňujeme. Tento nádherný šperk od Veverky poputuje k ajkaaxa

 

 Prodejci, kteří se objevili v této statistice budou mít opět reklamu na facebooku. 

Děkujeme a už teď se těšíme na březnové výsledky.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.