Nejúspěšnější prodejci v březnu

Inspirujte se ostatními zákazníky. Mrkněte se, jaké zboží v březnu nejvíce bodovalo.

  • 1. 4. 2015 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 3840x
  • 1  (+1 / -0)

I dnes bude naší milou povinností,kromě stálic našeho statistického pole, představit i úplně nové prodejce. Minulý měsíc jsme se zmínily, že statistiku značně ovlivnila jedna velká objednávka velikonočních dekorací. Protože se zákazníkovi Vaše práce ohromně líbila a jeho klientům, kterým drobné dárky rozdával také, tak jsme si velikonoční maratón v březnu zopakovali hned dvakrát. 

Na prvním místě podle obratu tedy opět uvidíte Kantynku, která svými zručnými prsty zvládla uháčkovat dalších 300 velikonočních vajíček v rekordně krátkém čase. Protože už ale na Velikonoce letos moc nákupů nestihnete, představíme Vám jiné výrobky, které u Kantynky najdete. Jsou to například nádherné dětské šatičky, háčkované čepičky, čepice, čepice typu homeless, háčkované dekorace, nákrčníky, svetříky. Však se mrkněte:

Na druhém místě máme Mamafiu. V březnu se nám registrovala a hned je na bedně. Marie Třešková maluje nádherné obrazy pod pseudonymem Maria Mafia. Značka Mamafia je pak značkou oblečení, na které jsou často její obrazy alespoň zčásti přenesené. Těm motivům se vyplatí věnovat pozornost, protože slovy klasika "Sovy nejsou tím, čím se zdají být". Naše zákazníky nejvíce táhnou pohodlné kalhoty, ale já určitě doporučuji i trička - jsou to originální kousky za velmi příjemné ceny. 

Určitě to není poprvé, ale teď měl nějakou chvilku pauzu, každopádně na bedně v březnu stojí i Umělecký kovář. Třeba právě nyní při jarním úklidu zjistíte, že zrovna tyhle výrobky by oživily Váš domov přesně tak, jak potřebujete, ať už uvnitř nebo venku. Obchod je skvělý, i pokud sháníte nějaký originální dárek - nádherné vývrtky, otvíráky, kostky, svícny, kované květiny...Nahlédněte, stojí to za to.

I lenka b boduje už druhý měsíc. Také Lenka se významnou měrou podílela na naší velikonoční objednávce, ale nás dnes v jejím obchodě zaujaly především šperky. Dřevěné korálky, kovové kroužky, minerály, přírodní materiály. Lenka píše, že přírodu miluje a je jí největší insirací. Do obchodu se zajděte podívat, protože výběr je opravdu bohatý (přes 400 výrobků) a stojí za to.

U Galajany budete mít problém. Nebudete si moct vybrat z mnoha kabelek různých střihů, barev a tvarů. Mně osobně se nejvíc líbí kabelky s dřevěnými uchy a také kabelky, co se nahoře rozšiřují, jak vidíte vpravo dole na obrázku. U Galajany najdete nejen pestrobarevné, výrazné kabelky, ale i neutrálnější kousky, které se budou hodit ke všemu.

Ups, to byla první pětka podle obratu a teď přidáme ještě další prodejce, kteří by do pořadí promluvili podle počtu objednávek. Protože se počty objednávek na některých pozicích shodují, máme to dnes až do 8. místa. 

První - stálice Ajda. Záměrně sem nedávám žádný obrázek kvašáku. Hrnce na kvašenou zeleninu už znáte, někdy mám dokonce dojem, že kdo nemá kvašák, jako by nežil :) (A já ho ještě nemám Usmívající se, ale začínám o něm uvažovat - děti začaly jíst zelí Smějící se). Tak tedy, co jiného u Ajdy? Máselnice, džbány, kořenky, keramické poháry, doplňky do zahrady, pečící a zapékací formy a více a více a více po kliku na obrázek:

Druhé místo patří j.decor. Zaslouženě. Tyhle nádherné sady šperků z křišťálové pryskyřice můžete mít za 189 Kč. Když Jitce napíšete, upraví Vám náušničky na hypoalergenní verzi s háčky z chirurgické oceli. Chcete vlastní motiv? I v tom případě stačí napsat.

Místo třetí patří Sidoniidesign, tyhle kabelky a k nim přesně padnoucí, sladěné peněženky jsou už evergreenem. Značka Sidoniedesign již dokázala zúročit své pětileté působení na českém trhu a své zákazníky si získává jedinečnými barevnými kombinacemi, kvalitními materiály i precizním zpracováním.

Čtvrté místo by obsadila Galajana, ale tu už jsme dnes představili. Na příčce 5. - 8. jsou jednak prodejci představení výše a jednak také Gabrili a Grunterka. (Trochu hodně prodejců na "G", ne? :))

Gabrili je již proslulá svými maskami na spaní, které vyladila k naprosté dokonalosti. Masky mají nastavitelnou velikost obvodu, jsou velmi jemné, tak aby vám na obličeji nepřekážely a zákazníci si je chválí. Můžete je využít pokud jste nuceni usínat za světla, pro pohodlné cestování,trpíte-li migrénami nebo pracujete-li na směny.

Grunterka vyrábí kouzelné dekorační krabičky. Nejvíce letí krabičky na kapesníky, ale také pokladničky. V nabídce je celá řada krabiček na zámek, šperkovnice se zrcátky, boxy na hračky, krabičky na čaje. Každému co jeho jest :) Vybírejte:

 

Pokud jste dočetli až sem, a věřím že ano, protože s výrobky našich tvůrců je to jedna radost, pak možná budete mít sílu ještě na trochu statistiky. 

Již tradičně srovnáváme jednotlivé měsíce meziročně a nejinak tomu bude i dnes. Březen roku 2015 ten loňský překonal v obratu o neuvěřitelných 52 %, v počtu objednávek byl letošní březen silnější o 8 %, zároveň bylo o 21 % objednávek více než v únoru tohoto roku. Průměrná hodnota březnové objednávky byla 576 Kč, tedy ještě více než v únoru. 

63 % zákazníků nakoupilo bez registrace, 3,8 % objedávek bylo odmítnutých a 4,2 % zrušených. Přivítali jsme 198 nových registrovaných uživatelů.

Za březnové nákupy odměňujeme tyto zákazníky: 

Cachmichaela získává krásný obal na knihu od prodejce Cechova

Astronomka získává od Kondravy ručně šitý náhrdelník s kuličkou. Děkujeme a gratulujeme.

Děkujeme jak našim zákazníkům, tak našim prodejcům. 

Všichni prodejci, kteří se objevili v dnešní statistice, získávají reklamu na sociální síti FB v hodnotě minimálně 50 Kč. Rovněž prodejci, kteří věnují dárky pro nejlepší zákazníky, získají reklamu na sociální síti v hodnotě minimálně 50 Kč. 

 

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.