Zase se měsíc s měsícem sešel

Určitě se už těšíte na vyhlášení nejlepších prodejců května. Takže tady je!

  • 1. 6. 2015 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 2605x
  • 3  (+3 / -0)

Když si stěžuji před svou maminkou, jak ten čas letí, vždycky říká: "Bude hůř". A protože už taky nejsem úplný tele, vím, že maminky mívají tendenci k tomu, říkat často pravdu. Upřímně trochu mě to děsí, rychleji už ten čas přeci běžet nemůže. Ale nechme toho, květen sice odkvetl tak rychle jako naše rododendrony, ale vy už se jistě na naši statistiku a vyhlášení nejúspěšnějších prodejců těšíte. 

Marie Třešková alias Mamafia, autorka hravého oblečení pro volný čas, nás nezklamala ani tento měsíc. Psala jsem vám, že se již brzo v nabídce objeví trička s autorskými tisky či vlastní malbou i ve větších velikostech a právě teď je ten pravý čas do obchodu nahlédnout. Jinotajné motivy na tričku mohou být Vaše už za 249 Kč. 

V nabídce samozřejmě zůstávají i populární kalhotové sukně, nebo chcete-li volné kalhoty s velmi nízkým sedem. Tyto kalhotové sukně oceníte zejména v létě. A jestli je chcete vyvézt na dovolenou a mít je od Mamafii ušité na míru, neváhejte s objednávkou, ať to do odjezdu pohodlně stihnete.

Na druhém místě (a na 1.- 2. místě podle počtu objednávek) dnes opět vítáme Veverku. Veverce cínovaný šperk učaroval už před mnoha lety a její technika patří ke špičce v cínařském oboru. Jak o sobě sama prozrazuje, základem její tvorby je pečlivý výběr kamene, který musí oslovit. "Snažím se vždy "přání" kamene respektovat, protože věřím, že jedině tak bude mít šperk duši a bude svému majiteli nosit radost a pomáhat, " říká Veverka. Prohlédněte si její tvorbu a obdivujte, jak nádherné acháty, křišťály, karnioly, vltavíny, růženíny a další minerály mistrně komponuje do skutečných skvostů.

Třetí místo dnes patří Ajdě. Myslím, že hrnčířský kruh, této nesmírně šikovné dámy se prostě nezastaví. Ručně točená kramika s obvykle světle béžovou glazurou a drobnými hnědými tečkami, je vhodná do mikrovlnky i do myčky nádobí. Všechny výrobky jsou opatřeny hygienickými atesty - nakupujete od skutečného profesionála, a to, ať už si vyberete jednoznačně nejpopulárnější hrnce na kvašenou zeleninu, čili kvašáky, nebo jakoukoliv jinou keramiku, počínaje keramickými poháry na víno, klasickými keramickými bucláčky, džbány, formami na pečení a konče zapékacími mísami, keramickými zahradními doplňky či kuchyňskými doplňky.

Na místě je připomenout, že Ajda tento měsíc věnovala dárek pro nejaktivnějšího zákazníka a tak nádherná srdíčková keramická forma na  bábovku, která by nepochybně slušela každé kuchyni, brzy poputuje k uživateli s nickem "klackoun" za věrné a pravidelné nákupy. Děkujeme zákaznici a samozřejmě také Ajdě.

 Jana alias Miniart alias Čaki je zkušená šperkařka. V tvorbě, která zahrnuje širokou škálu nejrůznějších technik, naleznete úžasné šperky z textilního materiálu, šperky z chirurgické oceli, stříbrné šperky i úžasnou kolekci měděných šperků. Od doby, kdy se Jana na Simiře registrovala uběhli téměř přesně tři roky - což značí, že Jana patří mezi naše první prodejce. Jsme rádi, že patří i ktěm nejúspěšnějším a zachovává nám věrnost, stejně jako její spokojení zákazníci.

Na skalkách a zahradách nám všechno kvete, sklaničky si vyměňujeme se sousedkami a sousedy, protože chceme, aby právě ta naše oáza klidu patřila k těm nejkrásnějším. Někdy to však chce něco co nikdo jiný nemá. Všem exteriérům (a nejen jim) budou slušet nádherné kousky našeho sochaře, který tvoří z hořického pískovce. Naši zákazníci to už vědí, pan Vladimír Taclík se neukazuje v měsíčních statistikách prvně, teď už zbývá, abyste se inspirovali i vy. 

Dodáváme, že i tak neobvyklé a těžké zboží jakým je pískovcová socha, je možné objednat přes internet a obdržet poštou. Velké oblibě se těší zejména růže sochané z pískovce, avšak z široké nabídky soch z pískovce si vyberou i milovníci abstraktnějších forem.

Plynule přejdeme k pořadí podle počtu objednávek. Do značné míry se dnes kryjeme s pořadím podle obratu. O první a druhé místo se dělí Mamafia s Veverkou a na třetím představujeme šperky od Dixi.

Motiv, který je vlastním návrhem autorky, je zasazen v lůžku a chráněn epoxidovou čočkou. Výsledkem jsou lehounké šperky, které jsou velice příjemné na nošení. Nejrůznější motivy a různá barevná provedení zaručují, že si v tomto obchůdku vybere každý. Vždyť v nabídce je téměř 200 kousků. Náušnice začínají už na 59 Kč - může si je tedy dovolit každý, i když rozhodně nevypadají lacině. Určitě poslouží i jako skvělý malý dárek, či drobná pozornost - třeba kamarádce. Neváhejte, prohlížejte, kupujte.

A na dalších místech už to máme nerozhodně. Příčky 4 až 7 patří těmto prodejcům: Dellie, Ajda, Culda atelier a Sidonie design.  Všem gratulujeme!

Dellie - hlavní sortiment tvoří masky na spaní, chcete-li škrabošky či klapky na spaní. Pro pohodlný spánek, relaxaci a odpočinek nebo pro snazší cestování. Sama jsem masku na spaní nikdy nepoužila, ale soudě podle počtu zákazníků Simiry, kteří masky nakupují, možná to někdy přehodnotím. Asi na nich něco bude! V nabídce jsou masky na spaní saténové nebo bavlněné. Škrabošku na spaní drží silnější pruženka a světlejší odstíny jsou vypněné tmavší výztuží, aby nepropouštěli světlo. Vybrat si můžete ze dvou typů s různým vykrojením u nosu. Masky na spaní od Dellie pořídíte od 60 Kč a jako bonus dostanete ještě špunty do uší.

Doplňkový sortiment tvoří pytlíky na papuče nebo bačkory či prostírání pod svačiny. Pozor, maminky budoucích prvňáčků by měly zpozornět.

Culda atelier - návody na háčkování. Přesný popis a bohatá fotodokumentace, kterou dostanete přímo do Vaší mailové schránky. Je evidentní, že na Simiře se i mezi zákazníky najde lecktérá zlatá a šikovná ruka, protože návody na háčkování letí také celkem pravidelně. U Culdy najdete i méně obvyklé návody (kdo by se dnes spokoji s háčkovaným medvídkem?), prohlédněte si, jaké krásné kousky byste určitě s háčkovacím návodem zvládli vytvořit - bude to háčkovaný koník, návod, jk vytvořit háčkovanou opičku nebo třebo opičku, včelku či snad rovnou háčkovaného supa?

Sidonie design - Textilní kabelky, ale ne ledajaké. Měli jsme možnost je osahat, a tak připomínáme - jedná se o kousky kvalitní, perfektně zpracované a dokonale vymyšlené (včetně vnitřku, kde nechybí kapsy na telefon a peněženku), šité z kvalitních dovozových i českých látek. "Ke kabelkám vám můžeme ušít ve stejné látce peněženku, kosmetickou taštičku, obal na knihu a pokud vás napadne i něco jiného můžeme se domluvit", dodávají tvůrci a my věříme, že Vás nalákáme tímto výběrem:

 

A pro všechny trpělivé nyní i pár ryze statistických čísel.

Květen 2015 byl chudý na srážky, ale nemusí přece pršet - jen když kape - a i na Simiře kapalo docela dobře - oproti květnu 2014 jsme zaznamenali nárůst o 7,5 % z celkového obratu.

Průměrná hodnota objednávky převyšuje hodnoty konkurenčních serverů - na Simiru se nebojí chodit zákazníci, kteří umí kvalitu ruční tvorby ocenit. V květnu to bylo průměrně 472 Kč na objednávku,

68 % zákazníků nakoupilo bez registrace, 0,8 % objedávek bylo odmítnutých a 3 % zrušených. Přivítali jsme 155 nových registrovaných uživatelů. Nových prodejců se u nás rozhodlo v květnu prodávat 46. Rozhodli jsme se jednoho květnového nováčka vybrat a představit vám ho - bylo to těžké rozhodování. Hodně. Ale nakonec jsme se rozhodli, že musíte vidět "Babiččino paličkování" (a doufejme společně, že brzo uvidíme více kousků).

V květnu probíhly desítky kampaní na sociálních sítích a o Simiře vyšlo několik zajímavých článků. Můžete se podívat třeba sem, sem anebo sem. Také jsme přivítali registrovaného zákazníka s číslem 5 000. Prodejců je na www.simira.cz po třech letech provozu 3380 a zákazník může vybrat z 111 tisíc rukodělných kousků v hodnotě 3,6 M Kč. Děkujeme všem. 

Všichni prodejci, kteří se objevili v dnešní statistice opět dostanou reklamu na sociální síti FB v hodnotě minimálně 50 Kč. Prodejci, kteří věnují dárky pro nejlepší zákazníky, získají reklamu na sociální síti v hodnotě minimálně 100 Kč.

Chcete-li si zakoupit reklamu na FB i vy, vyberte si tady, nebo nás kontaktujte na mail admin@simira.cz.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.