Jak si vedeme o prázdninách?

Okurková sezóna? Ale kdepak. Pojďte se inspirovat k nejúspěšnějším prodejcům tohoto léta. A jako překvápko - trocha nostalgie - uvidíte i nejúspěšnější prodejce loňského léta.

  • 3. 8. 2015 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 3482x
  • 3  (+3 / -0)

Horké červencové dny vystřídalo konečně chladnější počasí a občas spadlo i pár kapek tolik očekávaného deště. I na Simiře příjemně zakapalo, když se nám podařilo získat jednu větší zakázku na dodávku šátků. Červencová statistika je tímto obchodem značně ovlivněna a první místo tak po zásluze obsazuje naše hlavní dodavatelka.

Rambo macumba - Kromě pestrého výběru bavlněných i hedvábných šálů a šátků u rambo macumby naleznete nádherné něžné šperky. Velmi oblíbené jsou například kopretiny do ouška. Posuďte sami a nezapomeňte obchod důkladně prozkoumat.

Druhé místo patří prodejci Mikysek. I ona se účastní naší šátkové zakázky, ale obchod se rozhodně vyplatí prozkoumat celý. Nádherně ručně malovaný textil, mikiny, tuniky, trička, tílka, šaty. A kontrolní otázka. Jaký je Mikysky nejoblíbenější motiv? No jasně! Je to vážka.

Móda od Mamafia se drží stále na předních příčkách. Nedivím se. Kalhoty od Mamafia se staly jedněmi z mých nejoblíbenějších a upřímně řečeno, myslím, že mi je dost lidí závidí. Co s tím udělám? Jasně, nasměruju je sem s tím, že si mohou vybrat i jiné motivy než mám já - třeba tančící kudlanky.

V létě mají lidé možná větší čas věnovat se sami sobě, odpočinku a relaxaci. Možná právě proto se tak dobře vedlo i našemu prodejci orgonitů, který působí na simiře pod nickem kamenyprozdravi. V obchodě najdete obrovský výběr orgonitů, které mají schopnost pohlcovat elektromagnetický smog. Jedná se o orgonity na mobily různých tvarů, orgonitové pyramidy, přívěsky i meditační hmatky. Úplnou novinku v obchodě představují orgonitové lampičky a sami tvůrci Vám přejí: "Aby vám světlo z našich orgonitových lampiček přinášelo více radosti, lásky a světla do vašich životů".

Máme tu 5. místo podle obratu a to patří staré známé Ajdě. Málokdo z Vás asi nebude znát Ajdiny kvašáky a k čemu vlastně jsou, ale kdyby se snad přece někdo našel, přečtěte si článek, který jsme nedávno připravili. U Ajdy asi ale všimněte i novinek, mně se vážně líbí to slunce. Je nádherné. A keramické kořenky? Dala bych si říct, ne že ne.

 A teď nás čeká ještě pořadí podle počtu objednávek. 

První místo by patřilo již představenému obchodu kamenyprozdravi, na druhém se umístila darbucha, která prodává dřevěné dekorace a mezi zákazníky stále populárnější pokladničky pro novomanžele, svatební pokladničky i dětské pokladničky.

Třetí místo obsadila Dellie. Její masky na spaní jsou praktické a velmi levné. Možná se projevilo to, že lidé o prázdninách více cestují a taková škraboška na spaní vám delší cestu určitě značně zpříjemní.

Na dalších místech už bylo slušně našlapáno a o 4 příčku by se podělili další 3 prodejci. Představíme si je obrazem:

Araso a její čelenky na sport i do města. Účes ala vstát a jít - na prázdniny jako dělaný:

Mony nabízí dokonalé návody na háčkování. S jejími háčkovacími fotonávody zvládnete i složitější kousky i Vy.

Miniart - šperky Miniart zná také už asi každý. Je to zavedená značka, která nabízí kvalitní, skvěle zpracované výrobky, plné autorské invence:

Už na začátku jsem Vám slíbila špetku nostalgie. Ve skutečnosti mě zajímalo, jestli se v sezóně prodávají stejné věci jako vloni a zabrousila jsem proto do starších statistik.  Samotnou mne překvapilo, že vloni byli na prvních místech úplně jiní prodejci  - pouze Miniart a Araso se v loňském roce ve statistice také vyskytovali, i když na umístění jim stačil menší počet objednávek.

bogi - No ano vzpomínám si. V loňském roce šli růžence na dračku. Nahlédněte, jsou stále stejně krásné.

larenty - Pejskové, co vypadají, jako vám proskočili uchem (falešný roztahovák) - tak to byl hit loňského čerbence. Stále si je můžete objednávat a také pořád platí, že vám larenty vyrobí i rasu na přání. 

paula fashion - Pohodové kalhoty, turky a kalhotové sukně. To je hlavní sortiment Pauly fashion a my rádi tento obchod připomínáme.

gajus - malovaná trička za skvělé ceny a tuniky z velmi neobvyklých zahraničních látek. I já jednu mám, patří k mým oblíbeným a i po roce vypadá jako nová.

gemmis - šperky od gemmis jsou luxusní kousky, které asi nebudete kupovat každý den. Rozhodně jde ale u unikátní kousky, které ve vaší šperkovnici budou zabírat čestné místo.

Děkuji Vám za pozornost a přeji vám i druhou polovinu léta krásnou, slunečnou a odpočinkovou.

Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.