Nejprodávanější kousky v říjnu

Inspirujte se ostatními zákazníky. Na bedně dnes uvítáme několik nových prodejců.

  • 4. 11. 2015 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 2590x
  • 2  (+2 / -0)

Začneme klasicky, a to statistikou podle počtu objednávek. Opět máme na prvním místě Larenty, tentokrát s 21 objednávkami. Miniatury zvířátek z fima jsou velmi populární. Larenty má na Simiře 100 % hodnocení od zákazníků, takže můžeme s čistým srdcem doporučit. I já jsem objednala miniatury vinných sklenek pro jednu velkou milovnici vína a provedení je velmi pečlivé a precizní. 

 

 Komentář zákazníka: Opět stejně nádherné náušničky a ještě k tomu dáreček, který ani nevím čím jsem si zasloužila. Všem vřele doporučuji. Nádherné zboží, přepečlivě zabalené, prostě super.

17 objednávek stačilo na druhé místo obchodu kamenyprozdravi. K objednávce nad 500 Kč přidávají (platí jen do vyprodání zásob) úžasnou sadu na dočerpání energie. Pokud tedy plánujete objednávku orgonitů, orgonitových šperků či mayských pyramid, objednávku neodkládejte. 

Kamenyprozdraví mají od zákazníků také 100% hodnocení a komentář jedné spokojené zákaznice přikládáme: Oceňuji a chválím nadstandardní přístup k obchodu, velice milé a příjemné jednání. Balíček s pečlivě zabaleným zbožím dorazil vždy rychle, orgonity jsou moc krásné, dáreček navíc mě mile překvapil a potěšil. Moc za vše děkuji a jako spolehlivého prodejce Vás všem ráda doporučuji

Na bedně je dneska narváno. O třetí a čtvrté místo se poprala Ajda s Dixi s 11 objednávkami. Ajda je stálice, a tak první představíme Dixi.

Dixi vyrábí šperky, především náušnice, přívěsky, ale i prsteny, jejichž základem je vlastní motiv překrytý epoxidovou čočkou. Šperky jsou lehké a příjemné na nošení a další jejich předností je velmi nízká cena.

Čekali byste jiné než 100% hodnocení objednávek? Reakce spokojené zákaznice následuje: "Rychlost bezvadná komunikace, doporučení jisté!"

A Ajda. Kdo se jen trochu orientuje na Simiře musí znát Ajdiny kvašáky. A tak já už vám je dnes ukazovat nebudu. (Anebo aspoň jeden - ten s levandulí.) Usmívající se Každopádně mám pro vás pro všechny dobrou, skvělou zprávu. Zákazníci Simiry nemají rádi jen kvašenou zeleninu,  mají rádi také ptáčky! Celá ptačí hejna budou v zimě hodovat z těchto úžasných krmítek.

 Hodnocení zákazníků? 100 %, víc to nejde. A jedna reakce spokojené zákaznice: "Kvašáček dorazil v pořádku, zásilka byla perfektně zabalena a rychle odeslána, děkuji moc moc moc za dáreček a za recepty, zelenina je již naložena a už se na ni doma všichni těšíme. Mohu všem jen a jen doporučit."

Zbývá nám tu místo páté. Jsme svět, který sdružuje šikovné ruce. V obchodě Culda atelier najdou šikovné ruce maminek nejen spoustu inspirace, ale také precizně připravené fotonávody (i s popisem) na různé háčkované potvůrky. Mimoň, sova, sněhulák. Návody za 21 - 50 Kč vám usnadní spoustu práce.

Hodnocení spokojené zákaznice: "Rychlá a vstřícná komunikace. Návod opravdu velice podrobný, i pro takového neumětela jako jsem já ;-) Doporučuji."

Tak a teď k pořadí podle obratu. Dnes uvidíte nové tváře!

Z vánočního katalogu, který jsme dávali dohromady o prázdninách se objednalo už 2 500 ks, a tak v dnešní statistice najdete i některé prodejce, kteří se k naší vánoční nabídce pro firmy připojili. Katalog najdete ke stažení tady (vydržte, trvá to) a pokud budete mít zájem, zašleme vám ceník i objednávkový formulář. (Cenu kalkulujeme podle objedaného počtu kusů). 

Kooky design pracuje s fimem. Musím se zeptat, jaký je to pocit vědět, že letos bude 1000 vánočních stromečků zdobit právě její ozdoba. Projděte si obchod Kooky design, protože to s fimem opravdu umí, vyrábí také šperky, oblíbené fimo lžičky a v sortimentu najdete i šperky z pryskyřice.

Také obchod Kreativky nám dodává větší množství vánočních dekorací, které se na českých vánočních stromcích budou skvěle vyjímat. V obchodě najdete ale i populární a úžasné brože. Rozsviťte svůj tmavý kabát něčím pestrým a veselým.

 A do třetice. Také sněhové vločky vyráběné kanzachi technikou se budou dívat na nejednu štědrovečerní večeři. Máte rádi kanzahi techniku? Tyhle brože, čelenky a dokonce i náhrdelníky jsou nádherné. Vyrábí je jasmin desing

Čtvrté a páté místo podle obratu se nám už kryje s počtem objednávek, a tak dnešní obrázková šou už končí. Pro technokraty pár strohých a pro nás stále dobrých čísel.

V říjnu se obrat na www.simira.cz zvýšil oproti stejnému měsíci v loňském roce o 31 %, počet objednávek vyrovnal počet objednávek v září a o 5 % překonal počet objednávek v říjnu loňského roku. Bojím se zda vyrovnáme i loňský listopad, protože to byla tehdy opravdu smršť. Doufám a věřím, že ano, uděláme pro to maximum a věřím že nám i vy pomůžete - šiřte slávu českého handmade a vyberte originální dárek k  vánocům pro své blízké na našem serveru. Jsme vám nablízku, jsme tu pro vás. 

Vaše Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.