Pak, že je láska nestálá...

Láska k tvůrčí práci, k originalitě a jedinečnosti, kterou se Češi učí oceňovat, prostě kvete. Důkazem je i naše dnešní statistika.

  • 2. 12. 2015 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 3815x
  • 1  (+1 / -0)

Pro většinu z nás budeme dnes představovat staré známé. Ale tenhle článek má navnadit i simirácké nováčky nebo ty nerozhodnuté, co třeba ještě tápou, co koupit svým blízkým. Třeba právě pro ně naši nejúspěšnější prodejci budou vítanou inspirací.

Na prvním místě (dle obratu) i díky našemu vánočnímu katalogu stojí kreativky. Kromě vánočních ozdob tu najdete originální brože, které ve skutečnosti vypadají ještě lépe než na fotkách. K oživení šedivých a černých kabátů ideální nápad. Pořídíte je už od 66 Kč, takže skvěle poslouží i jako drobný dárek. 

 

Keramika Ajdy je populární celý rok, a tak asi málokoho překvapí, že bodovala i v listopadu. Krásných 25 objednávek je toho jasným důkazem. Dnes vybíráme z novinek - nádoba na vařečky, konvička s ohřívákem, kořenky anebo jen slušná porce atmosféry vytvořené hrou světel a stínů.

 S keramikou dnes ještě zdaleka nekončíme, leč třetí místo patří Semce. Semka šije, šije skvěle, šije na míru a šije rychle. Jak to vím? No ano, mám je doma, pro sebe i jako vánoční dárky. Doporučujeme, protože z těchto tunik, triček a šatů budete nadšeni jako my. Pro mě to určitě poslední nákup v tomto obchodě nebyl.

Popularita keramiky před Vánoci roste raketovým tempem. Kittnerky boduje svými anděly sedícími na keramických koulích. Osobně jsem nadšená i ze svého oblíbeného Malého prince. Keramické sochy a plastiky Kittnerky se hodí do bytu i do exteriéru. Stoprocentně jsou dárkem, který potěší.

Zatím do třetice (ale stále to ještě není vše :) tu máme dalšího keramika, který se v naší listopadové statistice objevil na pátém místě - pan Martin Sršeň a jeho v ohni pálená keramika, kterou najdete v obchodě s nickem hornet. Pokud tyto kousky chcete stihnout jako vánoční dárek, měli byste si pospíšit.

Pořadí podle počtu objednávek do značné míry kopíruje pořadí podle obratu. První místo ajda s 25 objednávkami.

Druhé místo patří larenty. Fimo šperky s vtipem, miniatury zvířátek, koláčků, chlebíčků, vánočního cukroví a dalších a dalších nápadů. Můžete si je pověsit do uší nebo nosit na krku anebo si pořídit celou sadu. Příležitosti se vždycky najdou.

Třetí místo je schované pro culda atelier. Na Simiře nakupují i maminky, ženy a babičky, které mají šikovné, neklidné ruce. U Culdy si vybírají návody pro své háčkované projekty. Návody s detailním popisem a fotkami vám Culda zašle mailem už od 27 Kč. 

Čtvrté a páté místo je Semky a Horneta, které jsme představili už výše. A protože toho dnes bylo docela málo, můžeme klidně pokračovat dalšími místy.

Háčkované nákrčníky od Hannah fashion. Skvěle vypadají, úžasně zahřejí. Vybírat si můžete z tolika různých barev. A jsou levné. Pořídíte je už od 290 Kč a doplnit je můžete čepicemi, rukavicemi i pletenými vestami.

Kdybych pokračovala ještě chvilku, měli bychom tu za chvíli všechny hlavní keramiky Simiry. Ale takto mi zbývá místo ještě alespoň pro obchod zedkeramika. Závěsné olejové lampy, pítka i kočky, pro které autor musí mít slabost. Kdo mi nevěří, ať se běží podívat:

 No, a jak tedy vypadaly prodeje v listopadu? Upřímně, já osobně jsem výsledky očekávala, lidově řečeno se staženým "však víte čím". Přišli jsme o velký zdroj návštěvníků z Heuréky, který jsme usilovně nahrazovali jinými kanály. A podařilo se. Trend je zachován. Simira si i v listopadu udržela růst a zvedla své tržby o 8 %. (srovnání se stejným obdobím vloni). 

A pokud statistiky nelžou - tedy ty naše interní - tak největší nákupní smršť nás čeká 7. - 10. 12. Nyní už začínají nakupovat i chlapi :) Buďme připraveni!

A protože mám dneska psavou, tak udělám zase takové malé retro okénko. Jaké zboží vás nejvíce bavilo loňský prosinec? Třeba právě tento výběr bude inspirací i pod letošní stromeček:

Vždycky vás hodně zajímaly šperky Miniart. Tenhle obchod je nadupaný a myslím, že vybrat v něm srdeční záležitost zvládne každý. U Miniart najdete celou řadu novinek a 859 je aktuální počet šperků na výběr.

Práci uměleckého kováře, který působí na Simiře pod nickem grygara, obdivujete pravidelně už od dob, kdy byla Simira ještě v plenkách. V tomto obchodě najdete nejen vánoční sortiment - od kovaných svícnů, přes zvonky s jasným zvukem až po kované plastiky do interiéru. 

A dnes poslední doporučení. Populární byly také masky na spaní. To je takový milý a přitom levný dárek, který pořídíte u Dellie. Obdarovaný bude vědět, že myslíte ne jen na něj, ale i na jeho zdraví a pohodlí. Vzpomene si na vás pokaždé, kdy bude uléhat ke sladkému spánku. Hodina pokočila, i já se odeberu ke spánku (snad usnu bez masky). 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.