Prosincoví lídři

Prosinec je u nás druhým nejbohatším měsícem. Které dárky vedly letošní Vánoce?

  • 7. 1. 2016 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 964x
  • 1  (+1 / -0)

Na první místo v prosinci stačilo 17 objednávek a po právu náleží grunterce. Krabičky na kapesníky, krabičky na poklady, krabičky na čaje, šperkovnice. Spousta různých dekorů na kvalitních dřevěných krabičkách. Možná se vám budou hodit i v lednu.

V těsném závěsu na místě druhém máme ajdu. Kvašák byl zjevně oblíbeným vánočním dárkem i tuto sezónu. I já jsem jeden darovala a musím říct, že nadšení rozhodně nebylo předstírané. Doporučujeme všem, kdo tuhle pecku na "zdraví ze sudu" doma ještě nemají. U ajdy najdete spoustu dalších úžasných vychytávek do kuchyně. Stačí se podívat:

Třetí místo patří larenty, kterou vám už asi představovat ani nemusíme. Její miniatury, které vypadají velice realisticky, ať už jde o zvířátka nebo kulinářské výstřelky mají tradičně mnoho obdivovatelů  a obdivovatelek.

Přišlo mi mailem: "Tak alespoň pozdravy do Slap a komplimenty hannah fashion ze simiry - všichni hrozně obdivují můj set nákrčník, čepice, rukavice. " Moc ráda touto cestou vyřizuji. Myslím, že ten pravý čas na nákrčníky od Hanky teprve přijde, vždyť mají konečně přijít mrazy.

 

Šperky jedle7 se líbily i naživo na Pacool Marketu, za což jsme velmi rády. Dokazuje to, že fotky nelžou. Jeden z nejvíce naplněných obchodů s pravidelně doplňovanými novinkami rozhodně stojí za návštěvu. Srdíčko od jedle7 jsem našla i já pod stromečkem od svého drahého synka.

Podle obratu by do celkového pořadí promluvili ještě dva naši věrní prodejci. 

Je to umelecky kovar a martasek

 Kované výrobky se těší na Simiře popularitě pravidelně. 

Móda od martaska je veselá, barevná a padne jako ulitá, protože vám všechno ušije na míru.

Na tomto místě jste zvyklí čítávat, jak jsme se zlepšili ve srovnání s předchozím obdobím. No, dnes se mi do toho moc nechce. Nebudeme si nic nalhávat, prosinec roku 2015 nebyl tak nosný jako v roce 2014. Na druhou stranu stále to nebylo špatné. Vypadl nám jeden podstatný zdroj návštěv - Heuréka. Po změně pravidel nadále neakceptuje multi e-shopy, kde prodává více jednotlivých subjektů. Heuréka během vánočních měsíců přinášela obraty okolo 60 tisíc Kč a tento nákupní zdroj se nám podařilo nahradit jen částečně posílením PPC kampaní a kampaněmi na sociálních sítích. Na druhou stranu reference zákazníků nám v Heuréce zůstávají a tady máme naopak radost, že se podařilo udržet vysoké skóre - 96 % spokojených zákazníků.

Stává se nám, že některé objednávky zůstávají zcela bez odezvy. V takovém případě kontaktujeme nejprve prodejce, pak i zákazníka, abychom mu důvody vysvětlily. Apelujeme však na vás, abyste na objednávky reagovali. Lepší je objednávku odmítnout než nechat zákazníka na vážkách. Upozorňujeme, že prodejcům, kteří na objednávky nereagují, obchody skrýváme. Nyní se to týkalo zhruba 10 prodejců. Pokud máte zájem nadále u nás prodávat, kontaktujte nás. Pokud zareagujete, rády vám obchod zase odkryjeme. 

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.