KREATIVCI DĚTEM - charitativní akce

Nedalo nám to! Sešly jsme se - samé ženy. Hodnotily jsme vaše výrobky, diskutovaly o problémech dětského krizového centra a rozhodly se, že to chce něco víc. Chce to vstát od obrazovek, sejít se a konat.

  • 15. 2. 2016 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 1460x
  • 2  (+2 / -0)

Nejdřív se nám podařilo sehnat úžasný prostor. Jedná se o sklepní prostory budovy FAMU (hned vedle Slavie), kde to vypadá možná trochu punkově, ale nám se to prostě líbí.

A pak se nám podařilo přesvědčit spoustu lidí, kteří to pro nás dělají většinou úplně zadarmo anebo za peníze, které sotva pokryjí dopravu. 

Celou akcí Vás bude provázet naše patronka Patricie Strouhalová, kterou mnozí z nás poslouchají na vlnách Českého rozhlasu. Partnerem pro moderování večera ji bude Libor Petrů - zpěvák, skladatel a skvělý moderátor. Takhle dvojice je příslibem večera, kdy bude, navzdory tématům, které chceme nakousnout, rozhodně i veselo.

V průběhu večera uslyšíte spoustu písniček a rozhovorů, prostor dostane i herecké vystoupení. Těšíme se spolu s vámi na mnoho zajímavých hostů, kteří přislíbili účast. Věříme, že i vy se necháte vtáhnout do diskuse. V průběhu večera proběhne několik dražebních bloků, dražit se budou samozřejmě vítězné (ale nejen vítězné) výrobky našich soutěžících. Celý výtěžek dražby půjde ve prospěch Dětského krizového centra. 

K poslechu i tanci Vám navíc zahrají:

Milli Janatková

Stinka 

Sousedi Smíchov

Všichni jste srdečně zváni. Tentokrát opravdu oceníme (a určitě to ocení i klienti Dětského krizového centra) budete-li informace o připravované akci sdílet, šířit, pokud pozvete i své přátele a prostě: dáte světu vědět.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.