Kdo to láme rekordy?

Nestíhám, nesvačím... Únorová statistika má zpoždění a přitom je taková pěkná! Mrkněte se sami na nejlepší prodejce minulého měsíce.

  • 11. 3. 2016 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 728x
  • 4  (+4 / -0)

Všechny své rekordy, a že už jich pár bylo,  zlomila v únoru Ajda. 32 objednávek a 33 kvašáků je nebo brzy bude v nejrůznějších domácnostech naplněno zeleninou ke kvašení. Ajdě gratulujeme a doufáme, že se jí nezadře kruh, nevyhasne pec anebo nějaký podobný šotek.

Znovu nám zabodoval  "Umělecký kovář". Agenti nám nahlásili, že práce tohoto mistra svého řemesla je precizní i rychlá, je prý milý a na všem se s vámi ochotně domluví. Od pana Klabana můžete mít třeba i takovouto nádheru:

Potřebujete háčky, garnýže, hambalky, mříže či větrací mřížky? To máte kliky, zábradlí, ploty,  věšáky, úchyty ....

Třetí místo zcela zaslouženě patří prodejkyni "dracek89", která mimořádně zabodovala se svými těhotenskými a partnerskými tričky. Pokud byste si však nyní, teď hned chtěli objednat, musíte vydržet, protože dráček bude mít malé dráčátko a jak jistě tušíte, v porodnici se moc tvořit nedá. Počkáme si a nepochybujeme, že do nabídky brzo přibude i nějaká nová móda pro roztomilé holčičky. Gratulujeme nejen k umístění ve statistice.

To by tomu bylo, aby náš druhý elitní keramik zaostával. Také Hornet má nádhernou v ohni pálenou keramiku. Radost z domova, který dýchne příjemnou atmosférou. Někdy stačí jenom málo - hrnky, misky, talíře, co mají duši.

 S kabelkou od Galajany (5. únorové místo) se blýskne beznadějná romantička i drsná rokerka. Free holky i opravdové dámy. Výběr je bohatý, kvalita daná (vyzkoušená). Nezbývá než zavítat na toto místo, nechat si chvilku volna a vybrat nějaký krásný kousek také pro sebe.

Tento měsíc se pořadím moc nemíchalo, ať už se orientujeme podle obratu, nebo podle počtu objednávek. Do pětice nejlepších by nám scházel už jenom "culda atelier". Háčkované návody pro všechny šikovné ruce, opatřené detailním popisem i fotografiemi. Stačí se jen odhodlat, vzít háček a jedem, třeba mezi barvením vajíček zbude čas i na nějaké velikonoční tvoření:

 Tak a ještě doplníme pár tradičních čísel.

V únoru přišlo na naše stránky přes 100 tis. lidí. Většina našich zákazníků se raději neregistruje a v únoru byl tento trend ještě patrnější než dříve - 75 % zákazníků nakoupilo bez registrace. I když zákazníkům registraci doporučujeme, protože díky ní mají k dispozici přehled vlastních objednávek, mohou snadno komunikovat s prodejcem díky vnitřní poště nebo třeba ukládat zboží, které se jim líbí a chtějí se k němu v budoucnu vrátit,  chápeme, že v dnešní době, kdy máme stovky hesel a desítky pinů, může být prostě jednodušší nakupovat bez přihlášení. Jasně, rychle, stručně. V únoru byla zrušena 4 % objednávek, pravdou je, že ve 100 % případů objednávky rušili neregistrovaní zákazníci.

V únoru jsme přivítali 136 nových registrovaných uživatelů.

Průměrná hodnota objednávky v únoru byla vysoká (zatím asi nejvyšší) - 520 Kč. Obrat tohoto měsíce oproti stejnému období (až na to, že letošní únor měl 29 dní) se zvýšil o 32 %, počet objednávek o 34 %.

Březen zatím trochu spí, ale věříme, že i tento krásný jarní měsíc, se rozjede jako vítr.

Brzy se těšte na článek o tom, jak dopadla akce Kreativci dětem, který pro vás připravuje Zdeňka. 

 

 

 

 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.