Simira (v) září !

Září uteklo jak voda. Dnes Vás seznámíme nejen s událostmi a výsledky za září, ale odhalíme nejúspěšnější tvůrce na SIMIŘE a tipy, jak se mezi nejlepší můžete zařadit i vy.

  • 3. 10. 2012 napsal admini
  • pro prodejce
  • 833x
  • 5  (+5 / -0)

Září bylo ve znamení přípravy nového Simira revue, které jsme včera oficiálně spustily a jeho prostřednictvím Vám budeme přinášet zajímavé a zábavné informace, tipy, profily tvůrců a designerů, návody, kurzy apod.  Se zářím se také vrátila sezóna  zvýšených návštěv i nákupů.

Objem prodeje galerie SIMIRA  vzrostl opět o 30 % a celkový počet prodaného zboží dosáhl bezmála 800ks. Počet vystaveného zboží se blíží 17.000 ks a celková hodnota se zvýšila o 23 % na 6,4 mil. Kč. Počet zákazníků, kteří nezávisle hodnotili zkušenost s nákupem v našem obchodě, stoupl na 35 a jejich hodnocení nás velmi těší. 100 % z nich doporučuje nákup ostatním, přehlednost hodnotí v průměru 9 body z 10 možných a v oblastech dodací lhůty, kvality komunikace a dopravy Simira obdržela nejvyšší hodnocení. To je zásluha především Vás, našich prodejců, a za to Vám patří upřímný dík.

Po 5 měsících ostrého provozu jsme se podívaly i na výkony jednotlivých prodejců. Mezi nejúspěšnější tvůrce patří  lesan, miniart, veverka, loutkař a handmade, následovaní dante, charliee, kopretina, mija a tepane šperky. Každý z nich dosud realizoval minimálně 10 objednávek a prodal až 44 výrobků.  A jaké jsou tipy pro ty, kteří se chtějí zařadit po boku těch nejúspěšnějších? Vedle estetické a umělecké hodnoty výrobků a jejich kvality hrají roli i další faktory. Především je to dostatečný sortiment výrobků ve vašem eshopu, aby si vybral skutečně každý, kterého vaše tvorba zaujme a váš eshop navštíví. TOP 10 prodejci mají ve svém eshopu umístěný široký sortiment výrobků, obvykle 100-380 ks různého zboží. Dále častěji využívají možnosti propagovat své zboží na úvodní straně v sekci „Prodejci doporučují“ nebo v sekcích „Výběr z kategorie“ na dalších stranách SIMIRy. Velkou roli hrají i kvalitní fotografie výrobků, které jsou pak častěji zvoleny dalšími uživateli do „Výběrů“ na úvodní stranu a tak se jim dostává největší publicity.

Děkujeme za vaši přízeň a podporu a těšíme se na mnoho vašich nových krásných výrobků. Intenzivně pracujeme na přípravě řady reklamních akcí v závěru roku pro rozšiřování našich společných a spokojených zákazníků.

Mnoho tvůrčích a prodejních úspěchů  Vám přeje

Radka a Simona

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.