Sláva vítězům!

Děkujeme všem prodejcům, kteří nominovali svoji produktovou fotografii do soutěže. Děkujeme také všem hlasujícím. Hlasování bylo ukončeno dnes 31.10. ve 12 hodin. Velmi nás potěšila vysoká účast a velký zájem, který soutěž vzbudila. A zde je vyhlášení vítězů.

  • 1. 11. 2012 napsal admin
  • pro prodejce
  • 1001x
  • 3  (+3 / -0)

Vážení a milí!

Děkujeme všem prodejcům, kteří nominovali svoji produktovou fotografii do soutěže. Děkujeme také všem hlasujícím. Hlasování bylo ukončeno dnes 31.10. ve 12 hodin. Velmi nás potěšila vysoká účast a velký zájem, který soutěž vzbudila.

Dnes už známe vítěze!

Vítězkou se stává produktová fotografie č. 18, která získala 48 bodů! Tuto fotografii vytvořila MIJA. 

Obchod prodejkyně MIJA najdete zde: https://www.simira.cz/mija/obchod. Rozhodně stojí za pozornost celý. Mija bude mít celý listopad sníženou provizi na 1 %. Vítězná fotografie bude umístěna na titulní straně po celý týden.

Vítězná fotografie:

Celkové pořadí:

1. místo                    Foto č. 18

2. místo                    Foto č. 19

3. – 4. místo            Foto č. 29 a 33

5. – 8. Místo             Foto č. 5, 7, 11 a 25

Na druhém místě se umístila fotografie s číslem 19 s 31 body. Tuto produktovou fotografii nominovala Krajinel. Celý její obchod naleznete zde: https://www.simira.cz/krajinel/obchod. Neváhejte nakouknout.

A pak už to bylo složitější – evidentně bylo těžké se rozhodnout! O třetí  a čtvrté místo se dělí fotografie č. 29 a č. 33 s 20 body.

Fotku č. 29 do soutěže zaslala Hana, jejíž obchod najdete zde: https://www.simira.cz/hana/obchod

Foto č. 33 nominovala Pa6ja a její obchod je zde: https://www.simira.cz/pa6ja/obchod

A na dalších místech už byl vysloveně nával. Se stejným počtem bodů (16) skončily fotografie č. 5,7, 11 a 25.

Foto č. 5 zaslala Plstenka, jejíž obchod je na této adrese: https://www.simira.cz/plstenka/obchod

Foto č. 7 vyfotila Loutkar, jejíž obchod je zde: https://www.simira.cz/loutkar/obchod

Foto č. 11 nominovala Marcele303. Její obchod hledejte zde: https://www.simira.cz/marcela303/obchod

A konečně foto č. 25 nám zaslala Ana Hata.  Její obchod je ukryt pod tímto odkazem: https://www.simira.cz/ana-hata/obchod

Velký počet výherních fotografií nám poněkud zkomplikoval slíbenou odměnu. A to umístění prvních 5 fotografií na titulní straně. Náš panel pro výherce totiž umožňuje zveřejnění právě 5 fotografií. Operativně jsme to tedy vyřešili takto: První týden budou na titulce umístěny fota č. 18, 19, 29, 33 a 5 a druhý týden fota č. 18, 19, 7, 11 a 25.

 

A teď pozor! Kdo se stává šťastným výhercem keramických číší, které vyrobil keramik PEBIKE? Kdyby Vám bylo líto, že jste nevyhráli, můžete vybírat v jeho obchodě: https://www.simira.cz/pebike/obchod

Nejblíže byla svým tipem reálným výsledkům uživatelka Rosallia, jejíž hlasy se shodovaly pro první i druhé místo, třetím hlasem navíc odhadla fotografii, která se umístila na 5. – 8. místě. GRATULUJEME. Číše poputují na Vaši adresu.

 

Závěrem ještě jednou dík všem účastníkům soutěže. Velký zájem nás potěšil a inspiroval k dalším podobným soutěžím.

Radka 

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.