Rekordní listopad na Simiře

Listopad už máme za sebou a jak je na tom Simira v číslech?

  • 4. 12. 2012 napsal admin
  • pro prodejce
  • 1192x
  • 9  (+9 / -0)

Závěr roku se nezadržitelně blíží a sezóna vánočních nákupů v těchto dnech vrcholí. Podle posledních výzkumů mají ženy většinu dárků již nakoupených, muži naopak nákupy odkládají na poslední 2 týdny před Štědrým dnem.

Jak ovlivnila tato skutečnost návštěvnost a nákupy na Simiře? Samozřejmě jsme nenechaly nic náhodě a připravily jsme spoustu akcí a kampaní pro nakupující, abychom podpořili prodej Vašich krásných výrobků!

  • V listopadu dosáhla návštěvnost bezmála 130.000 návštěv a oproti říjnu vzrostla o 30 %. Polovina návštěvníků byla na Simiře poprvé a moc se jim u nás líbí, protože průměrný návštěvník zde stráví 32 minut.
  • Počet výrobků prodaných měsíčně roste raketovým tempem. V listopadu bylo prodáno téměř 900 výrobků, v průměru 30 nákupů denně. Prodej se tak zvýšil oproti říjnu více než dvojnásobně.
  •  Na Simiře je nyní vystaveno 25.600 výrobků v celkové hodnotě 10 mil. Kč. Stále více prodejců si u nás zakládá své obchody a jejich počet dosáhl 1500. Mile nás překvapil počet registrovaných nakupujících, který se v listopadu zvýšil o rekordních 27%.
  • Počet našich příznivců na sociálních sítích překonává naše očekávání. Fanoušků Simiry na Facebooku je již více než 4000!

K uvedenému velmi pozitivnímu vývoji přispěly i kampaně pro nakupující, které pro nás připravuje naše partnerská marketingová agentura. Vedle nových reklamních kampaní na Facebooku byly spuštěny i nové bannerové kampaně v kontextové síti Google AdSense, a v uplynulém týdnu jsme spustily velkou Vánoční soutěž o iPad mini od Apple.

Obchodnímu úspěchu Simiry rovněž pomohl velký nárůst návštěvnosti z vyhledávačů Google a Seznam. SIMIRA získala za krátkou dobu své existence vysoké hodnocení od obou vyhledávačů a ti ji nyní umisťují stále častěji na první straně vyhledávání pro velkou šíři nabízeného sortimentu.

Abychom podpořily naše prodejce, spolupracujeme s mnoha partnery nejen na internetu. Od listopadu jsme umožnily pro tvůrce ze Simiry prodej jejich zboží v nově otevřené kamenné prodejně v centru Prahy. Také spolupořádáme handmade vánoční trh v Praze, který se uskuteční 8. prosince 2012. Bližší informace můžete najít v dříve uveřejněných článcích na Simira Revue v sekci pro prodejce.

SIMIRA v listopadu uspěla i v prestižním klání WEBTOP100 o nejlepší weby v České republice v roce 2012 a umístila mezi TOP 10 e-shopy ze tří desítek nominovaných.

Děkujeme všem našim milým prodejcům a zákazníkům a přejeme krásné vánoční svátky a úspěšné vykročení do nového roku.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi v příštím roce!

Simona a Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.