Velká vánoční soutěž skončila a my známe vítěze!

Vážení a milí, Velká vánoční soutěž skončila a na nás zbyl milý úkol vylosovat tři výherce. A kdo se může těšit na ježíškovský dárek od Simiry?

  • 18. 12. 2012 napsal admin
  • pro prodejce
  • 1026x
  • 2  (+2 / -0)

Vážení a milí,

Velká vánoční soutěž skončila a na nás zbyl milý úkol vylosovat tři výherce. A kdo se může těšit na  ježíškovský dárek od Simiry?

Do Velké vánoční soutěže se přihlásilo 62 soutěžících, kteří sami zapsali číslo své objednávky a kontatní email do formuláře. My jsme tyto zadané kontakty  vytiskly, roztříhaly po jednom soutěžícím a losovaly jsme.

První vylosovaný získává první cenu - a tou je tablet iPad mini v bílé barvě, v hodnotě 8.500,- Kč. A nás těší, že vyhrála maryk - prodejce na Simiře. Gratulujeme! 

Tak tento iPad mini už putuje k maryk :-) !

Druhým vylosovaným a tedy druhým výhercem je uživatelka marci - milý příznivec Simiry, který nás podporuje na Facebooku a často zavítá do jednotlivých obchůdků na Simiře. Velmi nás tedy těší, že z osudí byl vylosován kontakt právě na marci.Gratulujeme! Marci získává krásnou soupravu od prodejce atelier d art. 

                     

Třetím vylosovaným a tedy výhercem třetí ceny je uživatelka s nickem ajee, my gratulujeme a vyhráváte nádhernou brož od prodejkyně rosallia.

 

Ještě jednou všech výhercům velká gratulace, ježíškovské dárky ze Simiry at´udělají velkou radost.

Krásné a pohodové svátky Vám přeje

Simona a Radka.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.