SIMIRádce

ana hata

Profil

Kdo se skrývá za kouzelnou hroudou kamínků a kamení a přezdívkou Ana Hata?
Máte-li chuť dozvědět se více, nakoukněte pod pokličku :-)
Zde: https://www.simira.cz/s-revue/medailonky/72-ana-hata-sperky-s-energii-srdce

Milí přátelé a pocestní, vítám vás, pojďte dál, 


Kameny ... kamínky ..., různých tvarů a barev, velké  - malé, hladké – drsné, lesklé-matné. Kameny léčivé, plné energie. 

Miluji je. Plně jsem jim propadla.

Cítím jejich energii, věřím v ní  a skláním se před ní. Kolik tajemství a síly se skrývá v malém kamínku? A jakou cestou si asi prošel z útrob naší Země až do náušnice, která zdobí Vaše ucho?

     


Má cesta k drahým kamenům začala v  městečku v Itálii, kde se nám při našich toulkách porouchalo auto.

Když přítel řešil opravu, jeho máma mě zatáhla do obchůdku se šperky.  A tam si mě našel! Jakmile jsem vstoupila dovnitř, jako bych to nebyla já, kdo řídil mé tělo. Jakoby mi „cosi“ zastavilo kroky a samovolně otočilo hlavu o 90 stupňů doprava, i když se obchod rozkládal na opačnou stranu. A tam visel! Nádherný ametystový náhrdelník z velikých kousků tmavě-fialových kamenů. Plně mě uchvátil, jakoby byl stvořen přímo pro mě. (za pár dnů jsem se dozvěděla, že ametyst je kamenem ryb a já jsem březnová)

Věřím, že to byl právě tento náhrdelník, který mě pár měsíců na to v Bruselu zachránil. Ametyst – intuice. Vnuknutí. Jeden vteřinový pohled stačil a já věděla, že mi chce ten chlápek ublížit. Chtěl. Ale nestihl. A mým ametystům za to děkuji.

V Bruselu mě pak kroky zavedly do čtvrti Sablon a obchůdku, kde drobný afgánský muž vyráběl a prodával mnoho nádherných šperků z kamínků. Má cesta a láska ke kamínkům se tak díky těmto zážitkům otevřela.

          

K mým šperkům

Převážně mám ráda jednoduchost a eleganci. Nemám ráda přeplácanost. Také si myslím, že kameny jsou krásné samy o sobě a nepotřebují přidávat nic navíc. Ani růže  nepotřebuje ozdobnou mašli, aby vynikla její krása. Proto u mě najdete minimum kombinací  a minimum různých komponentů nebo materiálů. Pouze kameny a jejich energie a přirozená elegance.

Můžete si je vzít s ležérním oblečením nebo do práce k halenkám a kostýmkům. Vždy budou vypadat skvěle a podtrhnou vaši krásu.

Přeji Vám, aby Vás mé šperky těšily a dodávaly Vám přesně to, co potřebujete.

Na závěr si jen dovolím připomenout, že kamínky jsou „přírodní materiál“ a tak se jeden od druhého i v rámci jednoho šperku budou mírně lišit.Taktéž můžou mít na sobě drobné nedokonalosti.

Přejete- li si více informací o špercích, neváhejte se ozvat, ráda zodpovím Vaše dotazy.

Máte-li přání jiného kamínku a provedení šperku, neváhejte se ozvat. Baví mě tvořit šperky na přání - pokud mi to má zručnost a zásoby kamínku dovolí :-).

A úplně na závěr, moc se omlouvám za případné gramatické chyby a slovní úlety. Čeština není můj mateřský jazyk, takže občas ze mě vypadne nějaká ta "perla" :-)


 Vaše

 Ana Hata
TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)