SIMIRádce

arisdar

Profil

Vítáme Vás u nás,

původně jméno Arisdar znamenalo a vlastně dál znamená chovatelskou stanici Yorkšírských teriérů...ale...

Jednoho dne jsme zjistili, že se tady začali objevovat "Hajánci ".

Jsou to měkká a příjemná polštářko-zvířátka, která pomáhají usínat a hlídat postýlky před zlými sny. Přitulí se a postarají o sny milé, příjemné a přívětivé.

Nové nápady občas konzultuji přímo s dětmi, tedy s těmi, pro které jsou hlavně určení. Protože usínat a tulit se k něčemu příjemně měkkému, co má konkrétní tvář a jméno je přece úžasné.

 Jelikož bydlíme u lesa, jsou tady všude kolem nás "Hajánci lesní ". Každý je vždy jeden jediný originál, který se narodil u své pařezové chaloupky, kamenu či potůčku.  

Také jsme se byli podívat za zvířátky v ZOO a i tam žijí Hajánci. Moc si přejí mít, každý, tu svou postýlku a kamaráda, tak jsme je vzali k nám.  Jsou tu usínací kamarádi ..." Hajánci ze ZOO ".

A protože žijeme na venkově a jsou všude v okolí zemědělská stavení a statky plné domácích a hospodářských zvířátek...Hajánci se objevují samozřejmě i tam. U nás jsou...Hajánci ze statku ".

Všichni víme že, dětská fantazie nezná hranice a přání dětí jsou velice různá, i my máme ... „Hajánky z dětské fantazie „

 

Podle zpráv od současných majitelů našich Hajánků víme, že se s nimi nejen úžasně usíná, ale i cestuje. A že jsou také skvělým dárkem, například, pro štěstí „dospěláků“. 

 Tak Vás zveme na prohlídku... třeba zjistíte, že některý Hajánek se narodil právě a jen pro Vás. 

 

  (Samozřejmě, že Hajánci focení v lese a jinde v přírodě jsou naši vzoroví a u nás zůstanou...pokud si ho přímo nevyžádáte. Hajánek, který půjde k Vám je téměř stejný, ale neběhal po lese...)

 

Hajánci značky Arisdar jsou originální autorské, z velké části, ručně šité kousky, vznikající pouze v malých sériích. Každý je proto jedinečný originál a pokud došívám již dříve prodaný, znovu na objednávku, může se mírně lišit od původního.

 

Děkujeme, že respektujete autorská práva  Arisdar©.  

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)