SIMIRádce

barribate

Profil

Ke každé objednávce prosím uvádějte velikost vašeho zápěstí, děkuji :)

Mala YOGA/ meditační šperky, které Vás právě přivábily, vyrábím ručně a s láskou.

Maly mají buddhistický původ a jejich obdobné varianty jsou využívány i mnoha jinými kulturami (růžence,tespih apod.). Většinou jsou Maly používány na meditace a modlitby, při zpěvu manter, ke zklidnění mysli, cvičení jógy..., nosí se na krku či zápěstí, tedy na tepových drahách těla, které lépe roznesou účinek kamenů po těle.

Uspořádání kamenů do kruhu, který jednotlivé kuličky z kamenů či dřeva uzavírají, symbolizují dokonalost a úplnost. Počet kuliček je také přesný, bývá to 108 kuliček, případně počet dělitelný 9. Tvar kuličky také není náhodný, reprezentuje harmonii, vyváženost, vnitřní klid a pochopení.

Nejpodstatnější částí náramků jsou kvalitní broušené i nebroušené čisté kameny, minerály a polodrahokamy, jejichž jednotlivé léčebné účinky můžete nalézt zde: www.simira.cz/barribate/blog. Na každého majitele kameny působí jinak a musí se s ním ztotožnit. 

Náramky jsou doplněny specifickými přívěsky a symboly, Japa Mala náhrdelníky mají na konci střapec. Jsou vhodné při meditaci, cvičení jógy, k doplnění energie, nebo zkrátka na freetime nošení. Mala šperky jsou vhodné ke stimulaci čaker nebo při potřebě jednotlivého účinku kamene na váš organismus.

A dle čeho si Malu pro sebe či své milované můžete vybrat ? Hodně používaný je výběr kamenů podle vašeho lunárního znamení, ale vhodnější je si jej zvolit podle působení na Vás samotné. Kromě vzhledu náramku či kamene Vás může oslovit jeho léčebný účinek, nebo výběr přenechejte na kameni samotném, kdy si Vás k sobě zkrátka sám přivábí. Říká se, že kameny si volí Vás, když potřebujete ten či onen léčebný účinek. Platí to i v případě, že vybíráte náramek jako dárek pro někoho jiného.

Korálky z kamenů jsou navlečené na pružném avšak pevném lanku, přizpůsobí se skoro každé ruce. V případě, že však máte zvláštní požadavek na náramek (např. větší velikost, dětský,pánský náramek, jiný přívěsek, kámen...) nebo Japa Malu na krk (více kuliček, barevnost, délka), kontaktujte mne prosím v poště.

Namasté!

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)