SIMIRádce

black charming cat

Profil

Vážení zákazníci, z důvodu (opětovného) navýšení ceníku České pošty, jsem byla nucena zvýšit cenu poštovného. Pro levnější dopravu doporučuji zvolit ZÁSILKOVNU (doručení na výdejní místo za 79,-) stačí mi do poznámky k objednávce uvěst adresu zvolené zasilkovny. Děkuji

Vítejte v internetovém obchůdku Black Charming Cat, kde vás vítají Terry & Jane

Spolu s maminkou se zajímáme o širokou škálu kreativní tvorby, které se věnujeme ve volném čase.

Terry

věnuji se převážně tvorbě z korálků, drátků, textilu... Neustále zkouším něco nového, kreativní tvorbě v mnoha podobách se věnuji snad odjakživa. Od obyčejného navlékání korálků na nitku jsem se postupně propracovala k složitějším šperkům a dalším technikám. Stále se snažím zdokonalovat, snad vás mé výtvory potěší a přinesou vám nebo vašim blízkým radost.

Jane

je moje maminka která je vyučená modistka. Ve volném čase, když zrovna nepečuje o naši rodinu tvoří. Ráda plete, háčkuje a šije. Občas se pustí i po stezce korálkování, ale jde jen o krátké výlety :)

 

Doufáme, že se vám něco z naší tvorby zalíbí a potěší vás nebo vaše blízké. 

Děkujeme za návštěvu a milá slova

Terry & Jane

Abyste se mohli dlouho těšit:

Bižutérii: vždy na noc odkládejte, vyvarujte se kontaktu s vodou,parfémy nebo lakem na vlasy, šperky ukládejte nejlépe do šperkovnice nebo na jiné vyhrazené misto

Květinové brože: pokud se vám květina "pomačká", můžete ji znovu vrátit její původní tvar napařením nad konvicí nebo hrnkem s horkým nápojem

Pošta a další možnosti doručení:

Balíčky zasíláme ČP v co možná nejkratším termínu, od připsání částky na účet. Prosím berte na vědomí, že z časových důvodů nelze balíčky odesílat každý den. Většinou se na poštu dostaneme jednou až dvakrát týdně. Doba odeslání balíčku, není shodná s dobou dostupnosti u jednotlivého zboží. Odeslání balíčku probíhá v rámci 3 - 5 dnů, od objednání a uhrazení. Pokud potřebujete balíček do určitého data, nezapomeňte to uvést u objednávky!

Zásilkovna

Balíčky je rovněž možné zaslat přes Zásilkovnu na výdejní místi za 79,- nebo doručení na adresu za 119,-. Stačí, když mi do objednávky uvedete zvolenou pobočku Zásilkovny. Pro většinu z nás je minimálně jedna jejich pobočka dostupná a ceny jsou mnohem přijatelnější, než jaké nabízí ČP, rovněž dodání je mnohem rychlejší a v neposledním případě, je pro mě mnohem pohodlnějsí, zasílat balíček přes ZÁSILKOVNU, jelikož odpadá dlouhé čekání ve frontě na pobočce ČP a nemusím se rovněž vázat na otevírací dobu danné pobočky. DOPORUČUJI tedy zvolit dopravu přes pobočku ZÁSILKOVNY a všem, kteří si tuto variantu dopravy zvolí, předem moc a moc děkuji!

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)