SIMIRádce

cerna kristyna

Profil

Vítám Vás ve svém virtuálním obchodě.

Prosím prohlížejte v klidu a klidně dlouze, nikdo Vám tu nebude dýchat za krk a vnucovat Vám zboží, ani se na Vás koukat otráveně, že vám to moc trvá...Potěšte se pohledem na šperky ze dřeva a korálků, na malovaná trika a udělejte sobě nebo někomu dalšímu radost.

Nově v nabídce také originální sešítky od Černé Krysy. Černá Krysa je chlupaté dítko mé mysli. Vyrábí pro Vás sešítky fungl nové i recyklované. Pracuje v archivu a někdy používá pro výrobu sešítků staré archivní materiály - desky, fólie a podobně, které by jinak čekal kontejner na papír či plast.

Nyní pro Vás Krysa chystá novinku, už byrzy se v nabídce objeví sešity s Duševním průvodcem, s obrázkem Vašeho duševního zvířete, které Vás bude doprovázet v hlubinách Vaší mysli, když budete rekapitulovat, třídit a rozebírat své myšlenky. Můžete se na něj obrátit v okamžicích nejtěžších, i jen tak poklábosit ve chvílích samoty, nebo mu třeba pokládat všelijaké dotazy a Duševní průvodce Vám pomůže hledat odpovědi.

Toho Vašeho Duševního průvodce poznáte na první pohled. Prostě vás praští do očí, utkvěje v paměti, zaujme, i když se třeba nezalíbí, budete zkrátka vědět, že je to on. Osloví Vás. Počkejte si na něj. Sledujte nabídku, třeba se brzy objeví právě ten Váš!

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)