SIMIRádce

creative heart

Profil

 

Všechny srdečně vítámUsmívající se

Začnu třeba tím, že mé jméno je Žaneta Tláskalová a už od mala mě baví malovat a tvořit různé věci. Nejdřívě jsem byla samouk a později jsem vystudovala Textilní výtvarnictví a tkalcovskou tvorbu.

Momentálně se nejvíce věnuji:

1) KRESBA A MALBA PORTRÉTŮ dle fotografie - v případě zájmu o portrétní obraz mi stačí zaslat fotografii a domluvíme se na velikosti obrazu a technice, kterou mám ke zhotovení použít. Veškeré obrazy jsou originály a jsou signovány, tak aby nebyl narušen vzhled obrazu. Techniky, které používám: KRESBA TUŽKOU NA BÍLÝ PAPÍR, KRESBA TUŽKOU A BÍLOU KRÍDOU NA ŠEDÝ PAPÍR, KRESBA PASTELKAMI, KRESBA HNĚDOU RUDKOU NA TÓNOVANÝ PAPÍR, MALBA AKRYLOVÝMI BARVAMI NA PLÁTNO.

Obrazy zasílám pomocí České pošty v tvrdém kartonovém tubusu, aby nedoslo k poškození při přepravě.

2) WIRE-WRAPPING a já
K výrobě šperků touto technikou používám NEREZOVOU OCEL nebo LAKOVANOU MĚĎ. Tyto materiály nepodléhají stárnutí a zůstanou dlouho hezké. Šperky doplňuji různými korálky, minerály, kameny nebo krásnými broušenými korálky Swarovski. Tato technika je velice náročná na představivost a poté na technické zpracování. Každý šperk je navžen mnou a vždy je jen jeden kus, protože jinak by to už nebyl originál:-)

 

3) MALBA NA HEDVÁBÍ - maluji hedvábné šály a šátky, také obrázky. Všechny vzory jsou autorským dílem. Je možné se domluvit na zhotovení nového vzoru šálu dle přání a nebo na barevné škále tak, aby nejlépe ladil k vám či k obdarovanému.

 4) Šperky a vlasové doplňky z FIMA

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)