SIMIRádce

dzejn

Profil

 

Vítám Vás ve svém obchůdku, kde Vám chci nabídnout své hedvábné ručně malované výrobky.

Tvořením a ručními pracemi se zabývám už od dětství, několik posledních let mě nejvíc baví malování na hedvábí, textil, porcelán, kov a podobné materiály a také ozdobné balení dárků. Tato kreativní činnost je mým velkým koníčkem, možná i proto, že v "civilu" pracuji v kanceláři a výsledky mé práce jsou vidět jen v podobě šanonů naplněných papíry. Ale věřím tomu, že se jednou výtvarné práci budu věnovat naplno, třeba v nějaké té vysněné chaloupce u lesa:-)

Moje výrobky můžete najít v několika internetových obchodech a jednom kamenném obchůdku s ručními výrobky ve Slaném.

Pokud není u hedvábných výrobků uvedeno jinak,  jedná se o materiál pongé 5 (šátky, šály) nebo habotai 8 (kravaty, pouzdra na brýle, toaletní taštičky, polštářky). Ráda vytvořím výrobek přesně podle Vašeho přání, jestliže jste si nevybrali z mé nabídky, klidně mi napište svou představu a určitě se domluvíme:-)

Většinu zboží vyrábím po objednání a výroba trvá 2-3 týdny (podle aktuálního počtu zakázek). Může se ale stát, že zrovna budu mít nějaký kus hotový, takže pokud potřebujete něco rychleji, nebojte se zeptat :-)

 

 

Možnosti dopravy zboží:

1) Poštou doporučeně v odolné plastové obálce po přijetí platby na účet
V ceně poštovného (většinou 55 Kč) je zahrnuta i cena nové plastové obálky. Pokud objednáváte více zboží, může se cena poštovného o pár korun zvýšit (podle celkové váhy zásilky) a při potvrzení objednávky Vás o tom budu informovat. Vzhledem k tomu, že plastová obálka je lehčí než bublinková, nebude zvyšování ceny poštovného tak dramatické:-)
Poštovné na Slovensko a do ostatních evropských zemí se u hedvábí pohybuje většinou od 114 do 160 Kč podle váhy zásilky; při potvrzení objednávky Vám sdělím přesnou částku. Při platbě z jiné než české nebo slovenské banky připočítávám k poštovnému navíc 1 EUR (= bankovní poplatek při zahraniční europlatbě)

Na poštu chodím 2x týdně, v případě že potřebujete obdržet zásilku do určitého data, napište to prosím do poznámky k objednávce a já se budu snažit vyhovět.

2) Osobní vyzvednutí v pobočkách služby Zásilkovna.cz
Cena této služby je 64 Kč, v případě platby v hotovosti při převzení je to 79 Kč.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)