SIMIRádce

gloriosa007

Profil

V době od 19.7.-31.7. je pozastaveno posílání balíčků..jedu na dovolenou pro nápady, tak se v srpnu můžete těšit na nové výrobky :-)

Děkuji za pochopení a přeji krásné léto!!!


Vítejte!

Když jsem poprvé tyto stránky objevila, nemohla jsem se od nich odtrhnout a s údivem jsem prohlížela fotky nádherných a originálních věcí, kterých jsem se nemohla nabažit a s obdivem jsem „smekla klobouk“ před těmi, kdo umí pracovat s fantazií, materiálem a trpělivostí, až vykouzlí něco jedinečného a krásného.

Už je to téměř rok, co se sem chodím kochat. Pomalu jsem sbírala odvahu, zda mám své malé výtvory přesunout „z výtvarnické bedýnky“ na monitor počítače a dále také sem, na tyto stránky. A ano, po roce několik výrobků dostalo tu čest a jsou tady!

Již od malička jsem tvořila ze všeho, co se mi dostalo do ruky a vyzkoušela jsem různé techniky a materiály. Nejvíc mě oslovila floristika ze živých květů, na to navázala sušina, pak přišlo aranžování ve větších rozměrech (aranžování výkladních skříní alias výloh :-)) a pak opravdu vše, co mi padlo do oka…například teď procházím „šicím“ obdobím, tak „brožuju o sto šest“! :-)

Moc času teď již na tvoření není, proto většinou tvořím za odměnu. Třeba když je ve škole fofr nebo se mi něco povede, jdu si pak za odměnu koupit materiál a pořádně se u aranžování a tvoření odreaguji.

Výrobky, které se mi povedly, většinou posloužily jako dárek nebo pozornost pro radost, ale tvořím více, než je příležitostí výrobky darovat. A tak se mi postupně začaly hromadit do mé „výtvarnické bedýnky“, kde jim bylo smutno a nyní, jak už jsem zmínila, spatří světlo světa i pomocí monitoru.

Doufám, že vám některé výrobky potěšily zrak a třeba vám udělají radost i doma.

Přeji krásné léto a fantazii zdar! :-)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)