SIMIRádce

happy sunshine

Profil

 

 

 

Ráda pro vás nabatikuji cokoli na zakázku. Tričko bude velmi podobné, ale vždy je to originál. Pošlu vám nejprve foto k odsouhlasení, teprve potom zaplatíte objednávku.

 Věřím, že každý tvůrce dává do svého díla něco ze sebe a zrcadlí tam i své duchovní napojení. Při vytváření batiky jsem vždy pozitivně naladěná a šťastná, a citliví lidé, kteří vnímají jemné energie mi potvrzují, že moje batika pozitivně vyzařuje a tím ovlivní i toho, kdo si ji oblékne.

Mezi mé obdivovatele patří např. Jarda Dušek, který je nosí na svá vystoupení - DušeK, besedy, ale i v soukromém životě. Dalšími, kdo nosí má trička je Henri Monfort - jeden z lidí žijících z prány a spousta dalších hudebníků a umělců.

 

 

 

Také barvy jsou veselé, protože si myslím, že "šedivých myší" je kolem více, než je zdrávo. Inspiraci čerpám v přírodě  a hudbě. Přeji Vám, aby jste se v mých oděvech cítili plni jasného a šťastného slunečního svitu . HappySunshine.

 

 

Vliv barev na člověka

Každá barva zastupuje určitou část barevného spektra a má určité měřitelné frekvence. Tyto vibrace působí na člověka a ovlivňují ho. Podle těchto měřitelných vibrací odpovídají určitým barvám určitá energetická centra lidského těla, kterým říkáme čakry. Barva je vysílač a čakra působí jako příjimač. Podle toho je pro nás vhodná či nevhodná.

1.čakra - červená - mimořádně povzbuzující a aktivní barva, dodává vitalitu, sebedůvěru, energii, vytrvalost a tvořivost.

2.čakra - oranžová - má podobné účinky jako červená, ale tím, že obsahuje žlutou, přispívá k hlubšímu pochopení způsobu využití energie. Pomáhá při depresi, bázlivosti , potlačuje životní obavy a dává pocit svobody.

3.čakra - žlutá - je barva slunce, které nám dává chuť do života, působí povzbudivě na nervy, přináší radost, uvolnění, veselost, vyrovnaný a harmonický životní postoj. Zlepšuje špatnou náladu, pomáhá zvládnout samotu.

4.čakra - zelená a růžová. Zelená je uklidňující a léčivá barva, je to barva přírody. Osvěžuje, regeneruje, podporuje koncentraci, schopnost pamatování, vzpomínání a soustředění.                          Růžová je barva srdce a bezpodmínečné čisté lásky. Zklidňuje emoce, zahání hněv a pocity opuštěnosti, probouzí soucit, lásku, podporuje vnitřní čistotu.

 

 

5.čakra - modrá - má podobné účinky jako zelená, uklidňuje, vyvolává uspokojení, pohodu a soulad. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít inspiraci a intuici. Podporuje sebedůvěru.

6.čakra - indigo - je sloučenina všech šesti spektrálích barev ve vyváženém poměru. Je jako noční obloha , evokuje tajemství, nekonečno a hloubku, naše myšlenky zaměřuje  do našeho nitra. Umožňuje najít vnitřní klid a naplnění.

7.čakra - fialová - vitalizuje duchovní energii člověka, dodává mu životodárnou sílu a rozšiřuje duchovní sféru. Je to barva inspirace, ducha, mystiky, magie a kouzla. Zmírňuje starosti, pocity viny a neschopnosti, umožňuje najít klid a jistotu.

Hnědá - dává pocit bezpečí, tepla a útulnosti, pomáhá nám stát nohama pevně na zemi.

Tyrkysová - Zklidňuje tělo i duši, podporuje sebevědomí a podněcuje fantazii. Je nápomocná pro člověka, který je nesmělý a zdrženlivý a má potíže se seznamováním, pomáhá vytvořit soulad a pomůže mluvit ze srdce.

Bílá - poskytuje vniřní klid, je dobré se jí obklopit, když očekáváte změnu, nebo již tato změna probíhá. Snih pročišťuje auru.

Černá - je spojena se smutkem, beznadějí, ale ale také očišťuje negativní energie a poskytuje sílu postavit se proti těm, kteří nás zneužívají. Udržuje lidi v odstupu.

Zpracováno podle Petry Mičulkové, která se zabývá colorterapií.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)