SIMIRádce

heliii

Profil

UPZORNĚNÍ: Od 10.10. 24.10. nebudu moci vyrábět mýdla, ale objednávat můžete, jen objednávky budou vyřízeny po tomto datu. Ostatní zboží je dostupné bez omezení.......

Zdravím Vás všechny, kdo jste zavítali do mého obchůdku.

Jmenuji se Helena. Pocházím z Náchoda, ale nyní bydlím v Praze. Mezi mé velké záliby patří všelijaké ruční práce, při kterých odpočívám po každodeních starostech.

{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.naruc}

V současnosti budou moji nabídku tvořit ručně vyráběná mýdla, a to mýdla nejrůznějších tvarů, barev a vůní. Formičky jsou v mnoha případech kupované v zahraničí, takže se s těmito tvary mýdlel na českém trhu jen tak někde nesetkáte :)

Nabízím mýdla s bylinkami i bez, s mořskou solí, esenciálními oleji, mnoho druhů vůní!

Z vůní můžete vybírat: eukalyptus, borůvka, santalové dřevo, magnolie, grep, mandarinka, lotosový květ, skořice, fialka, aloe vera, máta, jasmín, karamel, med, banán, exotic, hrozen a kivi, malina a meloun, višeň, jablečný závin, lesní jahoda, mléčné čokoláda, kokos s vanilka, ledový vítr, mandlové mléko. Esenciální oleje: skořice, palmarosa, levandule, citronella, Tea Tree.

Všechna mýdla mohu vyrobit s přídavkem kozího mléka, prosím o zprávu před uskutečněním objednávky, abych vystavila položku speciálně pro Vás. Cena mýdel v tomto případě o něco stoupne.

Pokud by se Vám zalíbilo nějaké mýdlo které mám v jiné velikosti nebo jinou kombinaci vůníxbylinek než si představujete, kontaktujte mě, a já Vám mýdlo vyrobím podle Vašich představ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Časem do nabídky přibudou šperky - bižuterie, FIMO, dále oděvní doplňky, svíčky, atd., jen musím najít čas zboží vystavit a tohoto času se mi nyní moc nedostává.

Tak prosím o trpělivost :)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)