SIMIRádce

jassmina

Profil

Mým úkolem, který jsem si zvolila a zároveň mi byl dán, je pomáhat ženám i mužům v nalézání vlastní vnitřní krásy, která se manifestuje vnějším vzhledem. Výsledkem takového objevu a pochopení je život v lásce, harmonii a hojnosti. Každá bytost je ve své podstatě krásná a má potenciál i právo žít v lásce. I za tou nejsilnější a nejhustší vrstvou mraků se vždy nachází modrá obloha ozářená hřejivým sluncem.
Na své cestě využívám mnoho prostředků:

Tvoření šperků – při společné tvorbě v bezpečném prostředí prostém odsuzování se uvolňuje láskyplná energie dávající prostor k objevování radosti.

Výklad karet – získávání nadhledu nad situacemi vedoucímu k objevování řešení a získávání vědomí, že vše má své příčiny a následky a sami jsme tvůrci svého života.

Poradna – rozbor situací, nalézání řešení a hojení starých ran nás opět posouvá blíže k prožívání radostí a krás života.

Tanec – prostřednictvím těla se dostáváme blíže samy k sobě a nalézáme svůj potenciál, uvolňujeme se a prociťujeme svou ženskost. Nejedná se o mechanické učení tanečních prvků, důraz je kladen především na prožitek, při tanci se cítíme krásné nebo alespoň krásnější než obvykle.

Líčení – když provádím vizážistické služby, vždy mi jde o to podchytit podstatu ženy v její přirozenosti a tu zvýraznit. Nesnažím se ženu manipulovat do mé představy, jak by měla vypadat, ani takové představy nemám. Naladím se na ni a pomohu jí, aby se cítila krásná, protože jedině tak se bude jevit krásná i okolí. Je možné si objednat vynikajícího fotografa, který má podobné smýšlení a umí vytvořit příjemnou atmosféru eliminující nervozitu. Takové fotografie jsou pak cenným darem pro připomínání nám, jak jsme krásné ve chvíli, kdy nás přepadnou pochybnosti.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)