SIMIRádce

jena

Profil

 Malba na přírodní hedvábí

 

Patřím k těm, které uchvátila malba na přírodní hedvábí. Hltala jsem odborné publikace, absolvovala řadu kurzů a své teoretické poznatky jsem prostřednictvím štětců a barev měnila z experimentů ve zkušenosti. Malba na hedvábí je mým koníčkem od r. 2004, a stále je co objevovat a čemu se učit. Splnila jsem si sen a v Číně a později také v Kambodži jsem se seznámila s výrobou a zpracováním hedvábí.
K malbě používám profesionální barviva, která jsou určena speciálně k malbě na přírodní hedvábí a která jsou zdravotně nezávadná. Každý kus je signovaný originál a je opatřen autorskou visačkou s certifikátem pravosti a návodem k ošetřování výrobku v českém, anglickém, ruském a německém jazyce, na vyžádání ve španělštině. Od r. 2012 mé výrobky nesou regionální značku, kterou každé dva roky obhajuji. Proto je každý můj výrobek opatřen visačkou "Zápraží Originální produkt" - certifikovanou značkou regionu za Prahou.
Mé hedvábné doplňky nosí zákazníci v České a Slovenské republice a mnoha evropských zemích. Rozlétly se také např. do severní Afriky, Číny,  Japonska, Kanady, USA včetně Aljašky, do Mexika, Austrálie a Tasmánie. Soupravu kravaty a šátku jsem malovala také pro českého prezidenta a první dámu.

Welcome to my art gallery where I offer you self-designed art on natural silk. Professional dyes I use are of a high quality, fixed in steam so that silk keeps its natural smoothness. Each item is washed and ironed after fixing. Will be delivered to you with a certificate of originality and istructions for use in English, Czech, German and Russian (in Spanish upon request).
These LIP products bear the regional brand ZÁPRAŽÍ (round Prague) - see brand logo below. Local Identity Product (LIP) means sustainable support systems for communities and regional products in Europe.

Hedvábným výrobkům nabízeným v této galerii byla udělena certifikovaná regionální značka ZÁPRAŽÍ (originální produkt z regionu za Prahou). Certifikované výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, originalitou postupů a vzorů, vysokým podílem ruční práce (v mém případě 100%) a šetrností k přírodě. Výrobky zde zakoupené jsou označeny touto etiketou: 

 

 

 

 

 

 

Značka Zápraží znázorňuje košatý strom jako symbol rozmanitých tradic a řemesel kraje za Prahou.

Při současném objednání tří a více položek včetně souprav se sponou budou všechny doručeny v jedné zásilce = poštovné a balné je 100,- Kč.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)