SIMIRádce

kittnerky

Profil

Dobrý den, vítám Vás ve svém keramickém obchůdku!

Vystudovala jsem SPŠK v Bechyni a výrobě keramiky se věnuji již dlouhá léta. Inspiraci pro svou tvorbu nacházím všude kolem sebe, nejvíce nápadů mi však vdechuje příroda ve všech svých projevech a nekonečné variabilitě. Pevně věřím, že v mých pracech se její vliv odráží a také doufám, že Vám mohou má dílka přinést podobně příjemné pocity.

Všechny výrobky jsou dělány ze šamotové hlíny, která má zajímavou strukturu a jejíž vlastnosti a projevy nejlépe vyjadřují přírodní vzhled. Glazurou jsou jen jemně kolorovány. Každý výrobek je ručně modelovaný, je tedy originálem. Přestože některá témata mohou býti zpracována vícekrát, jen těžko naleznete dva úplně stejné výrobky.

Jelikož touha po tvorbě se nese naší rodinou napříč generacemi, ke keramice našla cestu i má dcera, která mi pomáhá. Prezentovány jsou zde tedy výrobky nás obou.

Děkuji za Vaši návštěvu, přeji příjemné pokoukání či případné nakupování!

 

K dopravě zboží je využito služeb přepravní společnosti GLS nebo České pošty. Pokud některý způsob upřednostňujete, dejte mi prosím vědět. Keramika je vždy pečlivě zabalena, tak, aby se nerozbila (fólie, papíry, karton), je vždy pojištěna a u České pošty zasílána jako křehká. Výše poštovného se odvíjí od velikosti výrobku. Zboží bude zabaleno a odesláno po doručení stanovené částky na můj účet.

 

NOVINKA:

Malované palety! Říká Vám něco nábytek z palet? Pak jste blízko. Já jsem jen využila tento zajímavý materiál trošku jiným směrem. A protože se snažím obtěžovat planetu svou přítomností co nejméně, nápad byl zde - použít staré vyřazené palety. Třeba je pomalovat.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)