SIMIRádce

klardzana

Profil

 

O víkendu 22.-23.10. 2022 budeme na podzimních Krajkářských trzích v Praze (viz plakátek). přijďte se podívat, budeme s sebou mít novou várku šperků, která ještě není v e-shopu.

Zboží mohu zaslat také Zásilkovnou (na vybranou pobočku Zásilkovny v ČR) - v tom případě je cena za poštiovné a balné 80 Kč. Tuto možnost bohužel nelze nastavit automaticky, ale není problém se při objednávce domluvit. 

 

Jmenuji se Klára Anna Mocová a pod značkou KlarDzana tvořím od roku 2011 šperky z polymerových hmot a českých skleněných korálků. 

Své šperky se snažím vyrábět ve všech barvách a respektuji přitom barevné ladění podle typologie jaro - léto - podzim - zima. Vytvářím šperky takřka pro všechny věkové kategorie - nosí je malé holčičky, studentky, ženy středního věku i babičky. 
Některé šperky nabízím jako soupravy, ale obvykle je mohu po domluvě rozdělit např. na náušnice a náhrdelník. Respektuji, že každá žena je zvyklá nosit něco jiného a nenutím zákaznice ke koupi celé soupravy, pokud by ji v kompletu neužily. 

Zboží odesílám nejčastěji v bublinkové obálce do 2 dnů od obdržení platby. Preferuji Zásilkovnu - dodání na vybranou pobočku (tuto možnost je však třeba domluvit vnitřní poštou, emailem apod.), případně zasílám Českou poštou (tato možnost je nastavena při nákupu automaticky). Dále je možné osobní vyzvednutí bez poštovného v Praze 8 - na Střížkově eventuálně v Praze 6 - Dejvicích. V případě zájmu mě kontaktujte vnitřní poštou a domluvíme se. 
Pokud objednáte zboží za 300 Kč a více, získáváte malý dárek (neplatí v případě koupě výhodných balení či již zlevněného zboží). 

 
 
 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)