SIMIRádce

koralkypetra

Profil

Vítám Vás v mém obchůdku!

Jmenuji se Petra a od malička se věnuji nejrůznější kreativní tvorbě, od nejrůznějších technik malování, přes šití, až jsem se nakonec dostala ke korálkům, které dnes tvoří převážnou část mé tvorby.

Korálky

Korálkovému šílenství jsem propadla zhruba před 7 lety a od té doby s menšími přestávkami tvořím neustále a ráda zkouším nové a nové techniky. Začalo to pár kousky pro radost sobě a blízkým a postupně jsem začala vyrábět i na objednávku pro kamarádky. Častokrát po mně kamarádky chtěly doplňky ke konkrétním šatům, teď už často vybírají nové šaty k mým korálkům Usmívající se. Jsem moc ráda, že dnes mohu své výrobky nabídnout i Vám, a budu velmi ráda, pokud se Vám budou líbit.

Výroba bižuterie na objednávku

Pokud zde však nenaleznete přesně to, co hledáte, nebo budete chtít některý výrobek v jiné barvě, nebo jinak upravit, neváhejte se na mne obrátit, ráda Vám na přání vyrobím vytoužený šperk. Dle Vašeho přání zpracuji návrh šperku, který Vám zašlu i s kalkulací. Těším se na Vaše objednávky.

Ostatní tvorba

Občas si od korálků odskočím k šicímu stroji nebo k malování, proto Vám zde příležitostně nabídnu i jiný typ tvorby - nedávno jsem například vyzkoušela enkaustiku a připravuji z ní přáníčka s originálními motivy, a v současné době šiji kabelky.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)